Atpakaļ uz sarakstu Printēt 15. Mai. 2009

"Rīgas satiksme": atlaides nestrādājošiem pensionāriem saskaņā ar RD lēmumu tiks piemērotas no 1. jūnija; lai lietotu atlaidi, nekur nav personīgi jāierodas

Pateicoties elektronisko norēķinu sistēmai atlaižu piemērošanu iespējams ieviest no 1. jūnija. Tiem pensionāriem, kuri jau pieteikušies un saņēmuši personalizēto e talonu – tādi ir 50 000, nekur nav jādodas un atlaide viņiem tiks piemērota automātiski – no 25. maija biļetes ar atlaidi tiks ielādētas personalizētajā e talonā jebkurā tirdzniecības vietā.

Pārējiem – aptuveni 40 000 pensionāru – tāpat, no 25. maija būs iespēja, iegādāties braukšanas kartes dzeltenajos e talonos 38 "Rīgas satiksmes" pārdošanas vietās, uzrādot pensijas apliecību.

Kā iepriekš ziņots, lai lietotu pašvaldības atlaides, iedzīvotājam jābūt personalizēta e talona lietotājam, tādēļ, plānots personalizētās kartes izsniegt arī minētajiem 40 000 pensionāru. Tā kā potenciālo personalizētā e talona lietotāju skaits ir liels, tiks organizēts centralizēts personalizācijas process.

Ieviešot elektroniskos norēķinus, anketas tika izsūtītas visiem Rīgas pensionāriem – izmantojot šo pašu anketu sagataves, anketas tiks atkārtoti izsūtītas tiem pensionāriem, kuri personalizētajam e talonam nepieteicās.

Saņemot anketu, tā līdz 1. jūlijam jāiesniedz jebkurā no "RS" biļešu pārdošanas vietām sabiedriskā transporta galapunktos – kopā 38 vietās: darbdienās no 7.00-20.00; brīvdienās no 8.00-20.00.

Personalizētos e talonus plānots izsūtīt jūlijā.

Citus ar atlaides piemērošanu saistītos jautājumus "Rīgas satiksme" precizēs pēc precīza Rīgas domes lēmuma saņemšanas.

 

80001919
Citi saziņas veidi