Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Nov. 2010

"Rīgas satiksmē" veiksmīgi pabeigta jūnijā uzsāktā reorganizācija

"Rīgas satiksmē" veiksmīgi pabeigta šī gada jūnijā uzsāktā reorganizācija un no 1.novembra uzņēmums strādā saskaņā ar jauno struktūru. Atgādinām, ka "Rīgas satiksmē" reorganizācija veikta pamatojoties uz iepriekš veikto funkcionālo auditu, kas paredzēja būtisku uzņēmuma vidējās un augstākās vadības reorganizāciju un procesu uzlabošanu.

Būtiskākās izmaiņas, kas notikušas "Rīgas satiksmes" struktūrā, ir skārušas tieši uzņēmuma pārvaldi. Samazinot struktūrvienību un darbinieku skaitu, centralizējot funkcijas, kā arī optimizējot un elektronizējot procesus, ir panākts ietaupījums 1,2 miljoni latu gadā. Vadošo darbinieku skaita samazinājums ir panākts, apvienojot struktūrvienības ar mērķi palielināt darba efektivitāti, likvidējot struktūrvienības, funkcijas pārdalot struktūrvienībām ar analogām funkcijām, kā arī samazinot vietnieku skaitu. Organizācijas jaunā struktūrshēma paredzēja direktoru skaita samazinājumu no 13 uz 6, un tieši tik liels direktoru skaits no 1.novembra ir noteikts "Rīgas satiksmē".

"Rīgas satiksmes" valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens: "Piecu mēnešu laikā mēs soli pa solim esam izgājuši cauri visiem reorganizācijas posmiem un šodien ar gandarījumu varu teikt, ka process ir veiksmīgi noslēdzies. Protams, ka palikušas vēl dažas sīkas nepadarītas lietas, taču tās neatsaucas uz kopējo lēmumu no 1.novembra strādāt saskaņā ar jauno struktūru. Lai gan reorganizācija uzņēmumā tiešā veidā neietekmē mūsu klientus, esmu pārliecināts, ka uzlabotās savstarpējās sadarbības rezultātā neizbēgami ieguvumi būs arī mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, un tātad arī pasažieriem."

Uzņēmums "Rīgas satiksme" dibināts 2003.gada 20.februārī, apvienojoties autobusu parkiem Imanta un Tālava. 2005.gadā uzņēmumam tika pievienota Tramvaju un trolejbusu pārvalde, Rīgas autostāvvietas un Rīgas domes autobāze. Patlaban uzņēmumā strādā 4’800 darbinieku.

80001919
Citi saziņas veidi