Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Jun. 2009

"Rīgas satiksme" aicina pieteikt jaunos Rīgas skolēnus un studentus e talonam

"Rīgas satiksme" aicina Rīgas pilsētas izglītības iestādes un izglītības iestāžu audzēkņu vecākus, kā arī pašus izglītojamos neatstāt pieteikšanos personalizētajam e talonam uz septembri, bet gan iesniegt pieteikumus laikus. Jau sākot no 18. jūnija  "Rīgas satiksme"  pieņems kolektīvos pieteikumus no iestādēm.

Lai atvieglotu pieteikšanos, "Rīgas satiksme" piedāvā iespēju Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām izglītības iestādēm, kā arī sociālās aprūpes iestādēm iesniegt kolektīvos pieteikumus.

Pamatā iespēju aicinām izmantot skolām, kurās mācības uzsāk pirmo klašu skolēni, kā arī izglītības iestādēm, kurās mācības vai studijas uzsāk skolēni, kuri līdz šim nav mācījušies Rīgā.

Tas nozīmē, ka attiecīgās iestādes pilnvarotajam pārstāvim jāiesniedz aizpildīta kolektīvā pieteikuma forma, pievienojot pieteikumā esošo personu fotogrāfijas. Tā jāiesniedz kādā no "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem, pārstāvim vienlaikus iesniedzot arī iestādes vadītāja izsniegtu pilnvaru.

Apmēram mēneša laikā pēc kolektīvā pieteikuma iesniegšanas pilnvarotais pārstāvis varēs saņemt personalizētos e talonus pieteikumā iekļautajām personām. Par ierašanās laiku e talonu saņemšanai pārstāvis tiks informēts telefoniski.

KOLEKTĪVS PIETEIKUMS PERSONALIZĒTĀ ZILĀ E TALONA SAŅEMŠANAI

80001919
Citi saziņas veidi