Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Oct. 2017

“Rīgas satiksme” kampaņā atgādina pasažieriem par turēšanos sabiedriskajā transportā

No šodienas, 13. oktobra "Rīgas satiksmes" pieturvietu plāksnītēs zem sabiedriskā transporta kustības sarakstiem pakāpeniski tiks izvietota jauna informatīvā kampaņa. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un traumām, pasažieriem izteikts aicinājums sabiedriskajā transportā ne tikai turēt savas mantas, bet arī turēties pašiem.

turies.png

Lai veicinātu drošu un līganu pārvietošanos ar sabiedrisko transportu, “Rīgas satiksmē” regulāri notiek transportlīdzekļu vadītāju apmācības, taču satiksmē var rasties dažādas neparedzētas situācijas un iespējami strauji manevri vai bremzēšana. Atgādinām, ka drošāk ir turēties tam paredzētajās vietās, nevis pie mobilā telefona, somas vai iepirkumu maisa.

 “Rīgas satiksme” izvieto dažādus informatīvus un pamācošus materiālus par pārvietošanos sabiedriskajā transportā gan transportlīdzekļos, gan uzņēmuma sociālajos tīklos, pieturvietās un citur. Iepriekš plāksnītēs bija redzama informācija par darba iespējām “Rīgas satiksmē”.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi