Atpakaļ uz sarakstu Printēt 7. Jun. 2017

“Rīgas satiksme” pagarina līgumu par minibusu pakalpojumu sniegšanu ar RMS līdz 2020.gadam

“Rīgas satiksme” informē, ka līgums par paaugstināta servisa sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīkla daļas maršrutos, ko nodrošina pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) pagarināts līdz 2020.gada 30.oktobrim. Šāds lēmums pieņemts, lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanas nepārtrauktību Rīgas pilsētā, jo esošā iepirkumu procedūra vairākkārtīgi tika apstrīdēta, savukārt, veicot pretendentu norādīto automašīnu piegādātāju aptauju, “Rīgas satiksme” pārliecinājās, ka to piegādei ir nepieciešami vismaz 12 mēneši.

Atgādinām, ka līgums ar pilnsabiedrību “Rīgas mikroautobusu satiksme” par paaugstināta servisa sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīkla daļas maršrutos, tika noslēgts 2013.gada 4.janvārī uz 5 gadiem. Minētais līgums tika noslēgts, jo pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” uzvarēja iepirkumu konkursā par attiecīgā pakalpojuma nodrošināšanu Rīgas pilsētā. Līguma noslēgšanas tiesiskais regulējums ir Eiropas Parlamenta un Padomes 2007. gada 23.oktobra Regula Nr.1370/2007 “Par sabiedriskā pasažieru transporta pakalpojumiem, izmantojot dzelzceļu un autoceļus, un ar ko atceļ Padomes Regulu (EEK) Nr. 1191/69 un Padomes Regulu (EEK) Nr. 1107/70”.

Ņemot vērā to, ka līgums ar “Rīgas mikroautobusu satiksmi” beidzas 2018.gada janvārī, jau 2016.gada oktobrī “Rīgas satiksme” izsludināja jaunu iepirkumu konkursu par minibusu pakalpojumu nodrošināšanu. Konkursā pieteicās 2 pretendenti – “Rīgas mikroautobusu satiksme” un personu apvienība «AS «Liepājas autobusu parks» un AS «NORDEKA»», un tas Iepirkumu uzraudzības birojā ir apstrīdēts 3 reizes.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi