Atpakaļ uz sarakstu Printēt 31. Oct. 2018

“Rīgas satiksme” skaidro pasažieriem videonovērošanas nepieciešamību sabiedriskajā transportā

"Rīgas satiksmes" pieturvietu plāksnītēs, zem sabiedriskā transporta kustību sarakstiem, pakāpeniski tiek izvietota jauna informatīvā kampaņa. Pasažieriem tiek skaidrots, kāpēc nepieciešama videonovērošana sabiedriskajā transportā.

kampana_video.jpg

Viens no videonovērošanas veikšanas nolūkiem sabiedriskajā transportā ir drošības aspekts. Tāpat ar videonovērošanas palīdzību iespējams mazināt vandalismu, pasargāt pasažierus, palīdz izvērtēt notikušā apstākļus, kā ar uzlabot pakalpojuma kvalitāti. Jānorāda, ka sabiedriskā transporta salonā tiek veiktas īslaicīgas videomateriālu translācijas, ar nolūku atgādināt un informēt pasažierus par to, ka tiek veikta videonovērošana. Datu valsts inspekcija ir atzinusi, ka īslaicīga videomateriālu translācija sabiedriskajā transportlīdzeklī ir pieļaujama un attaisnojama rīcība.

“Rīgas satiksme” izvieto dažādus informatīvus un pamācošus materiālus par pārvietošanos sabiedriskajā transportā gan transportlīdzekļos, gan uzņēmuma sociālajos tīklos, pieturvietās un citur. Iepriekš plāksnītēs bija redzama informācija par dažādiem pakalpojumiem “Rīgas satiksmes” mājas lapā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter”, “facebook” un “draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi