Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Aug. 2017

“Rīgas satiksme” uzsāk informatīvu kampaņu par sabiedriskā transporta attīstību Rīgā

Pilsētas sabiedriskā transporta vēsture sākās pirms vairāk nekā 100 gadiem. Lai attēlotu tramvaju, trolejbusu un autobusu attīstību galvaspilsētā, “Rīgas satiksme” uzsāk jaunu informatīvu kampaņu par to, kā gadsimta laikā ir notikušas izmaiņas šajā nozarē – tas ir kļuvis ērts, mūsdienīgs un pieejams.

Pakāpeniski no 17.augusta sabiedriskajā transportā būs apskatāmi 3 veidu plakāti, kuros attēloti tramvaju, trolejbusu un autobusu nozīmīgākie attīstības posmi, kas piedzīvoti no vēstures līdz mūsdienām. Pēdējo gadu laikā, kad ik gadu tiek piegādāti ērti zemās grīdas tramvaji, grūti iedomāties, ka savulaik vagonu trūkuma dēļ no autobusu virsbūves un vecajiem tramvajiem tapa jauni sastāvi. Tāpat šobrīd, kad varam lepoties ar modernu autobusu parku, daļai pilsētnieku nav ne jausmas, ka pirms pāris desmitiem gadu ziemas naktīs netika izslēgti “Ikarus” dzinēji, jo nebija pārliecības, vai aukstumā tos spēs atkal iedarbināt. Savukārt 70. gados nācās sakabināt kopā divus trolejbusus, jo trūka trolejbusu vadītāju.

tramvaji.png

trolejbusi.png

autobusi.png

Šodienas Rīgas sabiedriskais transports sastāv no 84 tramvaju, trolejbusu un autobusu maršrutiem, kas pārklāj visu pilsētu, un pasažieri var rēķināties ar regulāriem pārvadājumiem. Tāpat “Rīgas satiksme” pakāpeniski atjauno transporta līdzekļu parku, lai nodrošinātu komfortablāku pārvietošanos ikvienam.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi