Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Aug. 2017

"Rīgas satiksmes" mājaslapā iespējams apskatīt autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumus

“Rīgas satiksme” informē, ka no šodienas, šī gada 1. augusta autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumus var apskatīt, reģistrējoties “Rīgas satiksmes” mājaslapas sadaļā “Mani autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumi”.

Lai reģistrētos un saņemtu informāciju par piemērotajiem pēcapmaksas paziņojumiem, fiziskām personām nepieciešams ievadīt informāciju par transportlīdzekli un pievienot reģistrācijas apliecības kopijas abas puses. Pēc ievadītās informācijas pārbaudes lietotājam tiks piešķirta pieeja portāla lietošanai. Savukārt juridiskām personām ir jānoslēdz līgums, vairāk informācijas iespējams uzzināt, zvanot pa tālruni 8585. Sadaļā nākotnē būs iespējams ne tikai apskatīt autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumus, bet arī tos apmaksāt.

Jau iepriekš ziņojām par to, ka mainīts “Rīgas satiksmes” autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumu izskats, kas veikts, lai paātrinātu un atvieglotu datu apstrādi, kā arī radītu vienotu sistēmu, kurā nekavējoties iespējams apskatīt savus autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumus. Vairāk informācijas par autostāvvietām un piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams iegūt “Rīgas satiksmes” mājaslapas sadaļā “Autostāvvietas”.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi