Atpakaļ uz sarakstu Printēt 8. Mai. 2017

10. un 11. maijā būs slēgts “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrs Prāgas ielā 1

“Rīgas satiksme” informē, ka 10. un 11. maijā pagaidu klientu apkalpošanas centrs blakus Autoostas galvenajai ieejai Prāgas ielā 1 būs slēgts, jo notiks pārcelšanās uz izremontētajām telpām. Atjaunotais klientu apkalpošanas centrs tiks atvērts 12. maijā Autoostas galerijā.

10. un 11. maijā aicinām klientus doties uz netālu esošo klientu apkalpošanas centru Spīķeru ielā 1 (atrodas pie 3.trolejbusa galapunkta). Šī centra darba laiks darba dienās ir no plkst. 09.00 līdz 19.00.

Citi  "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centri atrodas: Brīvības ielā 191, Brīvības gatvē 384b, Brīvības ielā 49/53, Kurzemes prospektā 137 un Vienības gatvē 117a. Klientu apkalpošanas centru darba laikus un atrašanās vietas var apskatīt “Rīgas satiksmes” mājaslapas www.rigassatiksme.lv sadaļā “Klientu apkalpošanas centri”.

„Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros var pieteikties un saņemt personalizētos un nepersonalizētos e-talonus, Rīdzinieku kartes, Skolēnu e kartes, veikt to nomaiņu, tāpat iespējams noformēt vai pagarināt atlaides saņēmēja statusu, kā arī risināt dažādus citus ar biļetēm saistītus jautājumus.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi