Atpakaļ uz sarakstu Printēt 11. Nov. 2010

13., 18. un 19.novembrī noteiktas izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centru darbībā

"Rīgas satiksme" informē, ka sestdien, 13.novembrī sabiedriskais transports galvaspilsētā kursēs pēc darba dienu kustības saraksta, savukārt 18. un 19.novembrī sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu saraksta.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas kartes darba dienām, jāņem vērā, ka sestdien, 13.novembrī tās būs derīgas braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, savukārt 19.novembrī darba dienu kartiņas nebūs derīgas. 18.novembrī pasažieri sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kas atrodas ielu sarkano līniju robežās, 13. un 19.novembrī darbosies kā ierasts, tas ir, 13.novembrī kā sestdienā, savukārt 19. novembrī – kā darba dienā. 18. novembrī Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas ierīkotas Vecrīgā – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

"Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centri 13. un 19. novembrī strādās pēc darba dienu grafika, savukārt 18. novembrī tie būs slēgti.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

80001919
Citi saziņas veidi