Atpakaļ uz sarakstu Printēt 10. Aug. 2017

13. augustā triatlona sacensību laikā būs izmaiņas pieturvietu izvietojumā Ķīpsalā un atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos

Saistībā ar Triatlona federācijas rīkotajām sacensībām Ķīpsalā, 13. augustā no kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 18.00 tiks slēgta kustība pa nobrauktuvi un uzbrauktuvi uz Vanšu tilta. Pieturvieta „Ķīpsala” abos virzienos pārcelta uz pamatbrauktuves.

9. maršruta trolejbusi no Stacijas laukuma uz Iļģuciemu kursēs pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Uzvaras bulvāri, Slokas ielu, Kalnciema ielu un tālāk pa maršrutu.

13. maršruta autobusi no galapunkta „Preču – 2” uz Babītes staciju kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Slokas ielu, Dagmāras ielu, Buļļu ielu un tālāk pa maršrutu.

57. autobusa maršruts 13. augustā tiks slēgts.

No kustības sākuma līdz plkst. 18:00 pasažieri, kuri lieto abonementa biļetes braukšanai mainītajos autobusu un trolejbusu maršrutos, lai nokļūtu līdz nepieciešamajam galapunktam, drīkstēs tās izmantot citos autobusu un trolejbusu maršrutos, braucienu nereģistrējot.

Vēršam uzmanību, ka:

  • 5., 12. un 25. maršruta trolejbusi pa Vanšu tiltu kursēs taisni abos virzienos.
  • 13., 30., 37., 41. un 53. maršruta autobusi pa Vanšu tiltu kursēs taisni abos virzienos.
  • 9., 12., 14. un 25. maršruta trolejbusi no 2. trolejbusu parka brauks pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Uzvaras bulvāri, Slokas ielu, Kalnciema ielu un tālāk pa maršrutu attiecīgi uz Iļģuciemu, Āgenskalna priedēm vai pa Krišjāņa Valdemāra ielu pilsētas centra virzienā.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi