Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Aug. 2017

19. augustā starptautiskā seno spēkratu salidojuma Rīga Retro laikā būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos

Sestdien, 19. augustā no plkst. 12:30 līdz aptuveni plkst. 13:30 saistībā ar seno spēkratu izstādi Kalpaka bulvārī, būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos.

AUTOBUSI

  • 2. maršruta autobusi virzienā no Vecmīlgrāvja kursēs pa maršrutu līdz Pulkveža Brieža ielai, tālāk pa Pulkveža Brieža ielu, Elizabetes ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk turpina pa maršrutu. Virzienā no Abrenes ielas autobuss kursēs pa maršrutu līdz Kalpaka bulvārim, tālāk pa Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu, Sporta ielu, Vesetas ielu, Hanzas ielu, Pulkveža Brieža ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz Vecmīlgrāvi pasažieru izlaišana/uzņemšana tiek organizēta Hanzas ielā, pirms krustojuma ar Pulkveža Brieža ielu (bez pieturvietas zīmes).
  • 24. maršruta autobusi virzienā no Mangaļsalas kursēs pa maršrutu līdz Pulkveža Brieža ielai, tālāk pa Pulkveža Brieža ielu, Elizabetes ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk turpina pa maršrutu. Virzienā no Abrenes ielas autobuss kursēs pa maršrutu līdz Kalpaka bulvārim, tālāk pa Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu, Sporta ielu, Hanzas ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz Mangaļsalu pasažieru izlaišana/uzņemšana tiek organizēta Sporta ielā, pirms krustojuma ar Skanstes ielu (bez pieturvietas zīmes).

Autobusi pieturēs visās apvedceļā esošajās pieturvietās. Virzienā no Mangaļsalas un Vecmīlgrāvja tiks slēgta pieturvieta „Elizabetes iela”, virzienā no Abrenes ielas tiks slēgtas pieturvietas „Medicīnas muzejs”, „Dzirnavu iela” un „Sporta iela” (tikai 24. autobusa maršrutam).

TROLEJBUSI

  • 1. trolejbusa maršruts uz pasākuma laiku būs slēgts. Plānots, ka pēdējais trolejbuss no galapunkta „Pētersalas iela” izbrauks plkst. 11:38, no galapunkta „Valmieras iela” plkst. 11:59.
  • 19. maršruta trolejbusi kursēs no galapunkta „Ziepniekkalns” līdz Inženieru ielai. Plānots, ka pēdējais trolejbuss no galapunkta „Ziepniekkalns” izbrauks uz Pētersalas ielu izbrauks plkst. 11:32, no galapunkta „Pētersalas iela” uz Ziepniekkalnu plkst. 12:19.
  • 24. maršruta trolejbusi kursēs no galapunkta „A/S Dzintars” līdz Inženieru ielai. Plānots, ka pēdējais trolejbuss no Mālu ielas uz Pētersalas ielu izbrauks plkst. 11:25, no galapunkta „Pētersalas iela” uz Mālu ielu plkst. 12:10.

Pasākumam beidzoties, tiks atjaunota sabiedriskā transporta kustība pa pamatmaršrutiem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi