Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Dec. 2010

Aptaujas dalībnieki atzinīgi novērtē plānoto elektronisko norēķinu sistēmas ieviešanu autostāvvietās

"Rīgas satiksmes" interneta lapas aptaujas dalībnieki, kas izmanto autostāvvietu pakalpojumus, uzskata, ka plānotā elektronisko norēķinu sistēmas ieviešana "Rīgas satiksmes" autostāvvietās paplašinās norēķinu veidus un autostāvvietu lietošana kļūs ērtāka un vienkāršāka.

50% no tiem, kas izmanto autostāvvietu pakalpojumus, uzskata, ka pāreja uz elektroniskajiem norēķiniem autostāvvietās pilnveidos norēķinu veidus, 25% jeb ceturtā daļa no autostāvvietu lietotājiem uzskata, ka autostāvvietu lietošana kļūs ērtāka un vienkāršāka.

15% respondentu ir pārliecināti, ka autostāvvietu lietošana būs drošāka un taisnīgāka, jo nebūs iespējas krāpties. Savukārt 10% respondentu uzskata, ka būs mūsdienīgākas norēķinu iespējas.

Aptaujā kopumā piedalījās vairāk kā 1200 "Rīgas satiksmes" interneta lapas apmeklētāju, un tā tika veikta šī gada novembrī.

"Rīgas satiksmes" interneta lapa novembrī apmeklēta vairāk kā 570 000 reižu, bet informācija par satiksmes jaunumiem meklēta vairāk kā miljons reižu. Savukārt informācija par sabiedriskā transporta kursēšanas laikiem lapā http://saraksti.rigassatiksme.lv meklēta gandrīz četrus miljonus reižu.

"Rīgas satiksmes" interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutiem un kursēšanas laikiem, kā arī rast informāciju par biļetēm.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt arī pa bezmaksas tālruni 80001919.

80001919
Citi saziņas veidi