Atpakaļ uz sarakstu Printēt 25. Nov. 2010

Izgatavots e talons ar Vinetas Siliņas zīmēto zemās grīdas tramvaju

Izgatavots e talons ar Vinetas Siliņas zīmēto zemās grīdas tramvaju

Ceturtdien, 25.novembrī Vineta Siliņa saņēma pirmo e talonu, uz kura attēlots viņas zīmētais jaunais zemās grīdas tramvajs. Jaunā e talona kopējā tirāža ir 4 miljoni un no šodienas, 25. novembra tas būs pieejams atsevišķās mazumtirdzniecības vietās. Jaunā dizaina e talonos varēs ielādēt biļetes noteiktam braucienu skaitam, laika biļetes un grupas biļetes.

1

Vinetai Siliņai ir 12 gadi, un viņa ir bērnunama Imanta audzēkne. Pasniedzot Vinetai Siliņai pirmo e talonu un speciāli sarūpētas dāvanas, "Rīgas satiksms" Administratīvo resursu pārvaldības direktore Elīna Epalte-Drulle teica: "Šis ir pirmais dzeltenais e talons, kuru rotā bērna zīmētais zemās grīdas tramvajs. Gribas ticēt, ka, turot rokās jaunā dizaina e talonu, sabiedriskā transporta pasažieriem tas radīs tikai patīkamas emocijas, savukārt pašu zīmējuma oriģinālu ar Vinetas Siliņas autogrāfu mēs nodosim Rīgas satiksmes fondu glabātuvē kā šī notikuma liecību nākamajām paaudzēm, jo neesam pārtraukuši darbu pie sabiedriskā transporta muzeja izveides Rīgā."

Kā jau ziņots iepriekš, 1. jūnijā pirmajā reisā devās jaunais zemās grīdas tramvajs. Tā kā 1. jūnijs ir Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, pirms tam 5. tramvaja depo notika pasākums Rīgas bērnu namu bērniem. Pasākums sākās ar bērnu ekskursiju pa 5. tramvaju depo. Pēc tās mākslinieka Jāņa Anmaņa vadībā bērni redzēto attēloja zīmējumos, kuri bija apskatāmi "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapā un par kuriem nobalsot varēja ikviens apmeklētājs.

Ar pārliecinošu balsu vairākumu tika noskaidrots, ka uz dzeltenā e talona būs Vinetas Siliņas zīmētais tramvajs, kas ieguva 927 balsis. Kopumā balsošanā piedalījās 3351 "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapas apmeklētāji, un tā norisinājās veselu mēnesi – no 4. jūnija līdz 5. jūlijam.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

80001919
Citi saziņas veidi