Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Mai. 2017

Brīvības ielas nakts brauciena laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos

„Rīgas satiksme” informē, ka Brīvības ielas nakts brauciena laikā būs izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta maršrutos laika posmā no 20.maija plkst. 22:40 līdz 21.maija sabiedriskā transporta kustības beigām.

Autobusi

1., 14., 40.maršruta autobusi virzienā no centra brauc pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Biķernieku ielu, S.Eizenšteina ielu, Šmerļa ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz centru brauc pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Ropažu ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

16.maršruta autobusi virzienā uz centru brauc pa maršrutu līdz Biķernieku ielai, tālāk pa Biķernieku ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

21.maršruta autobusi virzienā no Imantas brauc pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Biķernieku ielu, S.Eizenšteina ielu, Malienas ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz Imantu brauc pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Ropažu ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

Trolejbusi

16.maršruta trolejbusi no Pļavniekiem brauc pa maršrutu līdz Aizkraukles ielai, tālāk pa Aizkraukles ielu līdz pieturvietai "Slimnīca Linezers" un atpakaļ uz Pļavniekiem. Līdz Šmerlim maršruts slēgts.

14. un 17. maršruta trolejbusi virzienā uz centru brauc pa maršrutu līdz Biķernieku ielai, tālāk pa Biķernieku ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

Slēgtas pieturvietas Brīvības gatvē:

  • Gustava Zemgala gatve abos virzienos
  • Struktoru iela virzienā no centra
  • Bajāru iela abos virzienos
  • Zemitāna laukums abos virzienos
  • Dzērbenes iela abos virzienos
  • Krustabaznīcas iela abos virzienos
  • Alfa abos virzienos

Ropažu ielā un Biķernieku ielā pirms Brīvības gatves tiks uzstādītas pagaidu pieturvietas.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi