Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Nov. 2017

Ielu segumu atjaunošanas darbu laikā būs izmaiņas 35. un 56. autobusa maršrutā

„Rīgas satiksme” informē, ka 23. novembrī no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 un 24. novembrī no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00, tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jūrkalnes ielas posmā un krustojumā no Irlavas ielas līdz Apuzes ielai.

Līdz ar iepriekš minēto, paredzēts, ka 35. maršruta autobuss galapunkta „Pleskodāle” virzienā brauks pa maršrutu līdz Jūrkalnes ielai, tālāk pa Jūrkalnes ielu, Irlavas ielu, Rucavas ielu, Šampētera ielu, Apuzes ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta „Abrenes iela” virzienā, plānots, ka autobuss brauks pa maršrutu līdz Apuzes ielai, tālāk pa Apuzes ielu, Šampētera ielu, Rucavas ielu, Irlavas ielu, Jūrkalnes ielu un tālāk pa maršrutu.

Izmaiņas 35. autobusa maršrutā skatīt šeit.

56. maršruta autobuss galapunkta „Ziepniekkalns” virzienā brauks pa maršrutu līdz Apuzes ielai, tālāk pa Apuzes ielu, Šampētera ielu, Rucavas ielu, Irlavas ielu, Jūrkalnes ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta „Daugavgrīva” virzienā, plānots, ka autobuss brauks pa maršrutu līdz Jūrkalnes ielai, tālāk pa Jūrkalnes ielu, Irlavas ielu, Rucavas ielu, Šampētera ielu, Apuzes ielu un tālāk pa maršrutu.

Izmaiņas 56. autobusa maršrutā skatīt šeit.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi