Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Apr. 2017

Informācija par atlaižu saņemšanu braukšanai sabiedriskajā transportā Rīgas izdienas pensionāriem, ārstniecības procesā iesaistītām personām un daudzbērnu ģimeņu vecākiem

Saskaņā ar grozījumiem Rīgas pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos nr.89 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā” no 21.aprīļa pieteikties atlaidēm var Rīgas izdienas pensionāri un ārstniecības procesā iesaistītās personas, kuras strādā Rīgas pašvaldības veselības aprūpes kapitālsabiedrībās un kuru nedēļas darba laiks ir vismaz 20 stundas. Jānorāda, ka atlaides sabiedriskajā transportā šīs grupas varēs sākt izmantot tikai pēc tam, kad tās apstiprinās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Savukārt abu daudzbērnu ģimeņu vecākiem atlaides tiks piešķirtas no augusta.

Kā saņemt atlaides?

Lai saņemtu atlaides, vispirms nepieciešams saņemt personalizēto e-talonu vai Rīdzinieka karti. To var izdarīt jebkurā “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrā, kuru atrašanās vietas un darba laikus var skatīt šeit: http://ej.uz/uttc

“Rīgas satiksme” atgādina, ka pieteikties vizītei klientu apkalpošanas centram var “Rīgas satiksmes” mājas lapā šeit: http://ej.uz/whh9 vai pa tālruni 80001919.

Izdienas pensionāri pieteikties atlaidei var no 21.aprīļa “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un izdienas pensionāra apliecību. Nestrādājošiem izdienas pensionāriem papildus klientu apkalpošanas centrā ir jāiesniedz VSAA izziņa, kurā ir apliecinājums tam, ka minētā persona nestrādā.

Ārstniecības procesā iesaistītās personas, kuras strādā Rīgas pilsētas pašvaldības veselības aprūpes kapitālsabiedrībās un kuru nedēļas darba laiks ir vismaz 20 stundas, sākotnēji savā darba vietā apliecina, ka vēlas saņemt atlaidi. Pēc tam minētās personas var doties uz “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centru, lai individuāli pieteiktos atlaides saņemšanai, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušie abi daudzbērnu ģimenes vecāki, kuri aprūpē trīs līdz piecusbērnus, braukšanas maksas atvieglojumus varēs saņemt šī gada augustā.

Precīzas biļešu cenas jaunajām atlaižu kategorijām tiks publicētas “Rīgas satiksmes” mājas lapā www.rigassatiksme.lv pēc tam, kad tās tiks apstiprinātas VARAM un stāsies spēkā. Sekojiet līdzi informācijai.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi