Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Mai. 2019

Izmaiņas 22. trolejbusa, 3., 50., 51. autobusa satiksmē naktī no 18. uz 19. maiju un N6. nakts autobusa satiksmē naktīs no 17. uz 18. maiju un no 18. uz 19. maiju

Naktī no 18. uz 19. maiju, kad norisinās Muzeju nakts pasākumi, A. Deglava pārvads tiks slēgts satiksmei no plkst. 0.30. Līdz ar to 22. trolejbusa un 3., 50., 51. autobusa maršruti Muzeju nakts papildreisos pēc plkst. 0.30 kursēs pa apvedceļu.

22. maršruta trolejbuss virzienā uz Centrālo staciju brauc pa maršrutu līdz A. Deglava ielai, tālāk pa A. Deglava ielu, Nīcgales ielu, Dzelzavas ielu, Vaidavas ielu, Ieriķu ielu, J. Zemitāna tiltu, A. Čaka ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Pļavniekiem brauc pa maršrutu līdz Avotu ielai, tālāk pa Avotu ielu, J. Asara ielu, Pērnavas ielu, A. Čaka ielu, J. Zemitāna tiltu, Dzelzavas ielu, Nīcgales ielu, A. Deglava ielu un tālāk pa maršrutu.

Shēmu skatīt šeit.

3. maršruta autobuss virzienā uz Daugavgrīvu brauc pa maršrutu līdz A. Deglava ielai, tālāk pa A. Deglava ielu, Nīcgales ielu, Dzelzavas ielu, Vaidavas ielu, Ieriķu ielu, J. Zemitāna tiltu, A. Čaka ielu, Pērnavas ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Pļavniekiem brauc pa maršrutu līdz Pērnavas ielai, tālāk pa Pērnavas ielu, A. Čaka ielu, J. Zemitāna tiltu, Dzelzavas ielu, Nīcgales ielu, A. Deglava ielu un tālāk pa maršrutu.

Shēmu skatīt šeit.

50. maršruta autobuss virzienā uz Abrenes ielu brauc pa maršrutu līdz Sesku ielai, tālāk pa Sesku ielu, Vietalvas ielu, Matīsa ielu, Avotu ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz TEC-2 brauc pa maršrutu līdz Avotu iela, tālāk pa Avotu ielu, Matīsa ielu, Vietalvas ielu, Piedrujas ielu, Pildas ielu, Nīcgales ielu, Sesku ielu un tālāk pa maršrutu.

Shēmu skatīt šeit.

51. maršruta autobuss virzienā uz Abrenes ielu brauc pa maršrutu līdz A. Deglava ielai, tālāk pa A. Deglava ielu, Nīcgales ielu, Vietalvas ielu, Matīsa ielu, Valmieras ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Ulbroku brauc pa maršrutu līdz Valmieras ielai, tālāk pa Valmieras ielu, Matīsa ielu, Vietalvas ielu, Piedrujas ielu, Pildas ielu, Nīcgales ielu, A. Deglava ielu un tālāk pa maršrutu.

Shēmu skatīt šeit.

Naktīs no 17. uz 18. maiju un no 18. uz 19. maiju N6. nakts autobusa maršruts kursēs pa apvedceļu.

N6. nakts autobusa maršruts kursēs virzienā uz Pļavniekiem pa maršrutu līdz Avotu ielai, tālāk pa Avotu ielu, Matīsa ielu, Vietalvas ielu, Piedrujas ielu, Pildas ielu, Nīcgales ielu, A. Deglava ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā no Pļavniekiem brauc pa maršrutu līdz A. Deglava ielai, tālāk pa A. Deglava ielu, Nīcgales ielu, Vietalvas ielu, Matīsa ielu, Avotu ielu un tālāk pa maršrutu.

Shēmu skatīt šeit.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

80001919
Citi saziņas veidi