Atpakaļ uz sarakstu Printēt 11. Jul. 2018

Izvēlēts zīmējums, kas tiks uzdrukāts uz dzeltenā e-talona

"Rīgas satiksmes" mājas lapā www.rigassatiksme.lv ir noslēgusies balsošana par bērnu zīmētajiem zīmējumiem, un gada nogalē uz dzeltenā e-talona būs redzams Paulas darbs (attēlā). 

paula_bzk.png

Par Paulas zīmējumu tika saņemtas 1078 balsis, kas ir par 74 balsīm vairāk, nekā otrās vietas ieguvējai Anastasijai, par kuras darbu tika balsots 1004 reizes. Kopumā konkursā tika saņemti 4683 balsojumi.

Šogad, kas ir “Rīgas satiksmes” 15. jubilejas gads, dzeltenā e-talona jauno dizainu radīja uzņēmuma darbinieku bērni. Pasākumā piedalījās 16 bērni, taču balsošanas konkursā, kas norisinājās no 28. maija līdz 30. jūnijam, tika nodoti 17 bērnu zīmētie zīmējumi. Vispirms bērni devās ekskursijā pa 2. trolejbusu parku, bet pēc tam zīmēja zīmējumus par tēmu „Vairāk patīkamu braucienu!”.

“Rīgas satiksme” izsaka pateicību uzņēmuma darbiniekiem un viņu bērniem par atsaucību piedalīties radošajā konkursā. Gada nogalē tiks sveikta arī šī gada konkursa uzvarētāja Paula.

“Rīgas satiksme” jau devīto gadu turpina tradicionālo bērnu zīmējumu konkursu. Tā ietvaros ikviens interneta mājas lapas www.rigassatiksme.lv apmeklētājs var nobalsot par tīkamāko zīmējumu, tādējādi piedaloties e-talona dizaina radīšanas procesā.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi