Atpakaļ uz sarakstu Printēt 30. Jun. 2017

Mainīts “Rīgas satiksmes” autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumu izskats

No šī gada 1. jūlija “Rīgas satiksmes” autostāvvietu lietotāji pēcapmaksas paziņojumus par nesamaksāto maksas autostāvvietu lietošanas pēcapmaksu saņems jaunā formātā. Paraugu skatīt šeit.

Izmaiņas autostāvvietu pēcapmaksas paziņojumu izskatā veiktas, lai paātrinātu un atvieglotu datu apstrādi, kā arī radītu vienotu sistēmu. Šim procesam tiks izmantota viedierīce, kurā autostāvvietu kontrolieris savadīs nepieciešamos datus un automātiski veiks paziņojuma izdruku, kura nekavējoties būs pieejama vienotā sistēmā.

Informējam, ka no šī gada augusta informāciju par pēcapmaksas paziņojumiem būs iespējams apskatīt arī, reģistrējoties “Vienotajā pakalpojumu pieteikumu portālā” “Rīgas satiksmes” mājaslapā www.rigassatiksme.lv. Vairāk informācijas par autostāvvietām un piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams iegūt “Rīgas satiksmes” mājaslapas sadaļā “Autostāvvietas”.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi