Atpakaļ uz sarakstu Printēt 6. Sep. 2018

Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” laikā tiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi

„Rīgas satiksme” informē, ka mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” pasākuma apmeklētāju ērtībām naktī no 8. septembra uz 9. septembri atsevišķos maršrutos tiks organizēti papildu reisi līdz plkst. 2:00 no pilsētas centra.

 Papildu reisi tiks organizēti, apkalpojot pēc iespējas lielāko daļu Rīgas mikrorajonu un nodrošinot pasažieru nokļūšanu uz/no „Baltās nakts” pasākumiem:

"Baltajā naktī” kursēs vēl divi papildu tramvaji – «Straume mirdz» ar Baltijas valstis vienojošu mākslas un DJ programmu un «Radio NABA» ar iebūvētu radio studiju un psihodēlisku karnevālu. Tramvajs “Straume mirdz” no plkst. 18:05 līdz 23:30 kursēs maršrutā: Ausekļa iela – 2. meža kapi – Ezermalas iela un no plkst. 23:30 kursēs maršrutā Ausekļa iela – 2. Meža kapi. Tramvajs “Radio NABA” no plkst. 18:12 līdz 23:30 kursēs maršrutā: Ezermalas iela – 2. Meža kapi – Ausekļa iela un no plkst. 23:30 kursēs maršrutā Ausekļa iela – 2. Meža kapi. Abi tramvaji tiek nodrošināti sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldi un pasažieriem būs bez maksas.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

20361862
Citi saziņas veidi