Atpakaļ uz sarakstu Printēt 11. Mai. 2017

No 17. maija jauns tramvaju maršruts „Imanta – Jugla”

„Rīgas satiksme” informē, ka no 17. maija plkst. 12:00 sāks kursēt jauns tramvaja maršruts Nr.1 „Imanta - Jugla” un tiks veiktas izmaiņas atsevišķos tramvaju kustības sarakstos.

Š.g. 17. maijā no plkst. 12:00 tiks veiktas sekojošas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā:

  • tiks organizēts jauns 1. tramvaja maršruts „Imanta - Jugla”, kurš kursēs darba dienās un brīvdienās;
  • tiks veiktas izmaiņas 4. maršruta tramvaja kustības sarakstā darba dienās un brīvdienās;
  • tiks veiktas izmaiņas 6. maršruta tramvaja kustības sarakstā darba dienās un brīvdienās;
  • 10. maršruta tramvaju apkalpos 3. tramvaju depo un tiks veiktas izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

No š.g. 17. maija 11. tramvaja maršruts tiks pagarināts līdz Ausekļa ielai un turpmāk sauksies „Ausekļa iela – Mežaparks”. Darba dienu kustības sarakstu skatīt šeit, brīvdienu kustības sarakstu skatīt šeit.

Vienlaikus informējam, ka viena maršruta mēneša biļetes, kurām līdz 17. maijam pirmā reģistrācija veikta 4. un 6. maršruta tramvajā, būs derīgas braukšanai arī 1. maršruta tramvajā bez reģistrācijas līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām.

3. maršruta tramvaji virzienā no Juglas uz Ķengaragu no ceturtdienas, 18. maija, brauks pa Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu un tālāk pa maršrutu. Maršruta pieturvieta „Aspazijas bulvāris” tiks aizstāta ar pieturvietu „Stacijas laukums”. Maršrutam mainās arī kustības saraksts. Virzienā uz Juglu tramvaji brauks bez izmaiņām.

Aktuālā informācija par izmaiņām būs pieejama pieturvietās pirms izmaiņu stāšanās spēkā.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi