Atpakaļ uz sarakstu Printēt 8. Oct. 2018

Noslēgusies sarunu procedūra par minibusu pārvadājumiem Rīgā – arī turpmāk tos veiks RMS

“Rīgas satiksme”informē, ka ir noslēgusies sarunu procedūra par paaugstināta servisa pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, un tās rezultātā ir noslēgts līgums par minētā pakalpojuma sniegšanu ar uzņēmumu “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS). Līgums noslēgts par pakalpojuma sniegšanu uz 8 gadiem 13 minibusu maršrutos un 7 ekspresbusu maršrutos.

“Rīgas satiksme” sarunu procedūru par paaugstināta servisa pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētas sabiedriskā maršrutu tīklā izsludināja 2016.gada vasarā. Sākotnēji tika apstrīdētas kvalifikācijas prasības, bet vēlāk vairākkārtīgi tika apstrīdēti arī nolikumā ietvertie vērtēšanas kritēriji. Pēc IUB un tiesas norādījumiem 2018.gada septembrī tika veikti pēdējie grozījumi sarunu procedūras nolikumā, pēc kā sūdzības par nolikumu vairs netika saņemtas, un minētajai sarunu procedūrai pieteicās viens pretendents – “Rīgas mikroautobusu satiksme”.

Atgādinām, ka “Rīgas mikroautobusu satiksme” paaugstināta servisa pakalpojumu Rīgas pilsētas sabiedriskā maršrutu tīklā sniedz kopš 2013.gada maija. Vidēji gadā “Rīgas mikroautobusu satiksme” Rīgas pilsētas sabiedriskā maršrutu tīklā pārvadā vairāk nekā 10 miljonus pasažieru.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes”piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi