Atpakaļ uz sarakstu Printēt 16. Jun. 2017

Papildināts atlaižu klāsts “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par autoskolas “Credo Autoprieks”, kā arī uzņēmumu “Royal-Tec” un “Aviokases.lv” piedāvātajiem pakalpojumiem.

“Rīdzinieka kartes” īpašnieki, elektroniski reģistrējot “Rīdzinieka karti”, saņems 15% atlaidi uzņēmuma “Royal–Tec” sadzīves ventilatoriem un dekoratīvajiem apdares materiāliem, tāpat dažāda veida atlaides tiek piedāvātas autoskolas “Credo Autoprieks” apmācībām, kā arī iespējams iegādāties aviobiļetes ar 1 eiro atlaidi “Aviokases.lv” ofisā.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “Biļetes”, tad “E-talonu veidi” un “Rīdzinieka karte”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi