Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Nov. 2017

Papildināts atlaižu piedāvājums “Rīdzinieka kartes” lietotājiem

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem ar atlaidi būs iespējams norēķināties par uzņēmumu “SMP Doktorāts”, “MB STAR Baltic”, “NH Valodu un IT mācību centrs” pakalpojumiem, kā arī iegūt atlaidi biļešu iegādei “Art Of Riga Jazz” koncertu sērijai.

Turpmāk “Rīdzinieka kartes” lietotāji, elektroniski reģistrējot “Rīdzinieka karti”, saņems 10-15% atlaidi medicīniskajiem pakalpojumiem uzņēmumā “SMP Doktorāts”, 25% atlaidi “MB STAR Baltic” autoservisa pakalpojumiem, kā arī 25% atlaidi angļu valodas kursiem un 20% atlaidi datorkursiem uzņēmumā “NH Valodu un IT mācību centrs”, savukārt 15% atlaidi iespējams saņemt divu biļešu iegādei “Art Of Riga Jazz” koncertu sērijai, kas norisinās festivāla “Rīgas Ritmi” ietvaros.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi