Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Mai. 2019

Papildināts atlaižu piedāvājums “Rīdzinieka kartes” lietotājiem

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par dažādiem zobārstniecības klīnikas “Ladenta” (Sia “Horta”) piedāvātajiem pakalpojumiem.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, visas atlaides iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam Rīgā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, un „facebook”.

80001919
Citi saziņas veidi