Atpakaļ uz sarakstu Printēt 11. Sep. 2017

Paplašināts atlaižu klāsts “Rīdzinieka kartes” lietotājiem

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par uzņēmumu “Dental Art”, “Todanoliglass” un “Win Baltic” piedāvātajiem pakalpojumiem.

“Rīdzinieka kartes” lietotāji, elektroniski reģistrējot “Rīdzinieka karti”, saņems 18% atlaidi pilna mutes dobuma higiēnai uzņēmumā “Dental Art” un, piesakot konsultāciju pie kāda no klīnikas speciālistiem, iespējams saņemt bezmaksas panorāmas rentgenu, tāpat tiek piedāvāta 10% atlaide stiklinieku darbnīcas “Todanoliglass” produkcijai, kā arī 10% atlaide elektroenerģijas pārdošanas uzņēmuma “Win Baltic” piedāvātajiem pakalpojumiem.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi