Atpakaļ uz sarakstu Printēt 4. Jul. 2017

Uz dzeltenā e-talona gada nogalē tiks izvietots Kristapa Poguļa Latvijas simtgadei veltītais zīmējums

"Rīgas satiksmes" mājaslapā www.rigassatiksme.lv ir noslēgusies balsošana par jauno dzeltenā e-talona dizainu, un gada beigās uz dzeltenā e-talona atradīsies Kristapa Poguļa zīmējums. (attēlā).

Kristaps_Pogulis.jpg

Par šo zīmējumu mājaslapas apmeklētāji nobalsoja 667 reizes, Kristapa Poguļa zīmētais darbs saņēma par 52 balsīm vairāk nekā otrās vietas ieguvēja Vitālija Suvorova darbs, savukārt kopumā tika saņemti 3307 balsojumi.

Šogad “Rīgas satiksmē” viesojās 21 bērns no Rīgas sanatorijas internātpamatskolas. Vispirms bērni devās ekskursijā, lai aplūkotu, kā tiek organizēti ikdienas darbi 7. autobusu parkā, savukārt otrajā daļā mākslinieka Jāņa Anmaņa vadībā veidoja zīmējumus par godu Latvijas simtgadei.

“Rīgas satiksme” izsaka pateicību bērniem un skolas skolotājiem par atsaucību piedalīties šajā radošajā pasākumā, gada nogalē apsveikumus saņems arī konkursa uzvarētājs Kristaps Pogulis.

Rīgas satiksme” jau astoto gadu turpina iesākto bērnu zīmējumu konkursa tradīciju, kurā dzeltenā e-talona dizainu veido Rīgā dzīvojoši bērni. 2016. gadā konkursā piedalījās jaunieši no Bērnu un jauniešu basketbola skolas „Rīga”, iesniedzot 15 darbus par tēmu „Trolejbusam Rīgā 70!” Mājaslapas apmeklētāju balsojumā tika izvēlēts Sabīnes Škapares zīmējums, un dzeltenais e-talons ar viņas veidoto zīmējumu tirdzniecības vietās bija pieejams 2017. gada sākumā.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi