Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Jun. 2017

Uz Imantu sākuši kursēt zemās grīdas tramvaji

No šodienas, 5. jūnija uz Imantu sākuši kursēt zemās grīdas tramvaji, kas pasažierus apkalpo jaunatklātajā 1. tramvaja maršrutā “Imanta – Jugla” (skat. shēmu pielikumā). Simboliskajā pirmajā reisā šodien uz Imantu izbrauca arī pirmais zemās grīdas tramvajs, kas tika piegādāts Rīgai šī gada aprīlī.

Atgādinām, ka 2016. gadā tika noslēgts iepirkuma līgums, kas paredz 20 jaunu zemās tramvaju piegādi. “Rīgas satiksmes” rīcībā pašlaik ir 27 zemās grīdas tramvaji, kas kursē 1., 6. un 11. tramvaja maršrutā. Pārējos 19 zemās grīdas tramvajus plānots saņemt šī gada laikā.

Jaunie zemās grīdas tramvaji vizuāli neatšķirsies no jau šobrīd 6. un 11. maršrutā kursējošiem zemās grīdas tramvajiem. Balstoties uz līdzšinējo pieredzi un ņemot vērā darbinieku ieteikumus, gatavojot iepirkumu dokumentāciju šo tramvaju iegādei, tika ņemtas vērā nianses, kas uzlabo tramvaju tehnisko risinājumu, piemēram: tramvaju ratiņu konstrukcija, riteņu eļļošana, sakabe u.c.

 “Rīgas satiksme” atgādina, ko no 5. jūnija veiktas sekojošas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā:

  • organizēts jauns 1. tramvaja maršruts „Imanta - Jugla”, kas kursē darba dienās un brīvdienās;
  • 11. tramvaja maršruts pagarināts līdz Ausekļa ielai un turpmāk sauksies „Ausekļa iela – Mežaparks”;
  • 3. maršruta tramvajam „Jugla – Ķengarags” darba dienās ir jauns kustības saraksts. Virzienā no Juglas uz Ķengaragu 3. maršruta tramvajs brauc pa Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu un tālāk pa maršrutu. Maršruta pieturvieta „Aspazijas bulvāris” aizstāta ar pieturvietu „Stacijas laukums”. Virzienā uz Juglu tramvaji brauc bez izmaiņām;
  • veiktas izmaiņas 4. maršruta tramvaja kustības sarakstā darba dienās un brīvdienās;
  • veiktas izmaiņas 6. maršruta tramvaja kustības sarakstā darba dienās un brīvdienās;
  • 10. maršruta tramvajam veiktas izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.
  • Vienlaikus atgādinām, ka viena maršruta mēneša biļetes, kurām līdz 5. jūnijam pirmā reģistrācija veikta 4. un 6. maršruta tramvajā, būs derīgas braukšanai arī 1. maršruta tramvajā bez reģistrācijas līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi