Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Oct. 2017

Uz laiku būs slēgts “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrs Brīvības ielā 49/53

Informējam, ka no 14. līdz 21. oktobrim “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrs Brīvības ielā 49/53 būs slēgts, lai pārceltos uz plašākām telpām. Plānots, ka klientiem tas būs atvērts no 23. oktobra, tajā pašā adresē – telpās, kurās līdz šim strādās “Rīgas namu pārvaldnieks”.

Informējam, ka citu “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centru darbībā izmaiņu nebūs. Tie atrodas: Brīvības ielā 191, Brīvības gatvē 384b, Kurzemes prospektā 137 Prāgas ielā 1, Spīķeru ielā 1 un Vienības gatvē 117a. Klientu apkalpošanas centru darba laikus un atrašanās vietas var apskatīt “Rīgas satiksmes” mājaslapā www.rigassatiksme.lv.

„Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros var pieteikties un saņemt personalizētos un nepersonalizētos e-talonus, Rīdzinieku kartes, Skolēnu e kartes, veikt to nomaiņu, tāpat iespējams noformēt vai pagarināt atlaides saņēmēja statusu, kā arī risināt dažādus citus jautājumus, kas saistīti ar “Rīgas satiksmi”.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”, „draugiem.lv”.

80001919
Citi saziņas veidi