Darbinieki

nākamā lapa >>

1.lpp_intervija_Stanka_20180121 - Copy.jpg

Sportot ir ļoti interesanti!

Siguldā dzimušais un augušais 7. autobusu parka vadītājs Juris Stanka ir kaislīgs sporta entuziasts, kurš savās brīvdienās ziemā sastopams Latvijas kalnu slēpošanas trasēs, savukārt vasarā redzams teju visās velosacensībās. Viņš uzskata, ka vajag ne tikai pašam sportot, bet arī skatīties, kā to dara profesionāļi.

 

Lasīt vairāk...

11_valasprieks_Igors_Klockovs-20171024 - Copy.jpg

Sabiedriskais transports – darbs un vaļasprieks

Igors Kločkovs ilgus gadus vada autobusu dažādos 6. autobusu parka maršrutos, bet brīvajos brīžos daudz laika velta arī saviem vaļaspriekiem – modelīšu krāšanai un fotografēšanai.

 

Lasīt vairāk..

11_1.lpp_intervija_Binkis-20171024 - Copy.jpg

 Būt trolejbusa vienaudzim un vadītājam

Rīdzinieks Jānis Biņķis ir nācis pasaulē gadā, kad Latvijas galvaspilsētā parādījās tolaik jaunais elektrotransporta veids trolejbuss, un šogad abi atzīmē savu septiņdesmitgadi. Taču tā nav tikai vienkārša līdzība, viņš ar šo transportlīdzekli ir cieši saistīts turpat pusgadsimtu – joprojām savas darbdienas vada pie trolejbusa stūres.

 

Lasīt vairāk...

10_valasprieks_Ingrida_Batenko-20170926 - Copy.jpg

Ar lasāmvielu un ziediem pret stresu

1. trolejbusu parka atbildīgā dispečere Ingrīda Batenko lasīt iemācījās agri – četru piecu gadu vecumā – un lasīt paticis visu mūžu. Viņai labāk patīk lasīt uz papīra iespiestus, nevis datora ekrānā redzamus tekstus, un viņa interesējas par sev dzīvē noderīgām lietām, kas mazina stresu.

 

Lasīt vairāk...

10_1.lpp_Dzintars_Feldmanis-20170926.jpg

Ar tramvaju no Juglas līdz Imantai

Tramvaja vadītājs Dzintars Feldmanis «Rīgas satiksmē» strādā jau divdesmit gadus. Patlaban ikdienā viņš pārvadā pasažierus vienā no garākajiem maršrutiem cauri visai pilsētai – no Juglas līdz Imantai – un brauc gan ar jaunajiem, gan vecajiem vagoniem.

 

Lasīt vairāk...

09_valasprieks_Lolita_Ziiberga-1 - Copy.jpg

Ziedu haoss dārzā un sapnis par zirgu

Infrastruktūras objektu pārvaldīšanas nodaļas apkopēja Lolita Zīberga jau krietnu laiku strādā un dzīvo Rīgā, bet viņas mājas joprojām ir Neretas novada Zalves pagastā, un to neatņemama sastāvdaļa ir puķes.

 

Lasīt vairāk...

08_valasprieks_A-Klavins-1 - Copy.jpg

Citiem un sev par prieku

Tramvaju manevru vadītājam Arvīdam Kļaviņam dzīve nekad nav sastāvējusi tikai no darba un mājas lietām. Vienmēr interesējis zināt un darīt vairāk, iesaistīties. Arī tagad viņam ir vairāki vaļasprieki: nūjošana, lībiešu valoda, fotografēšana, viedokļa izteikšana sociālajos tīklos un citi.

 

Lasīt vairāk...

08_1.lpp_intervija_Autostavvietas-2 - Copy.jpg

Rezultātu pamatā ir vēlme sportot un fizisks rūdījums

«Rīgas satiksmes» šīs vasaras sporta spēlēs uzvaru guva Autostāvvietu sportistu komanda. Tā vienmēr bijusi nopietna konkurente citu struktūrvienību pārstāvjiem – pērn ieņēma otro, aizpērn pirmo vietu. Par to, kā izdodas gūt šādus sasniegumus un kas aktuāls kolektīva darba dzīvē, stāsta Autostāvvietu vadītāja vietnieks Sergejs Gusevs un Kontroles un tehniskā atbalsta nodaļas vadītāja vietnieks Uldis Kopmanis.

 

Lasīt vairāk...

7.lpp_valasprieks_RS-Elita Jurjane.jpg

Dzīve ir interesanta, piepildīta un bagāta kustībā

No Elektrosaimniecības operatīvās elektromontieres Elitas Jurjānes staro vienkāršība, dzīvesprieks un pašapziņa vienulaik. No darba brīvajā laikā viņa dejo tautas deju kolektīvā «Imantieši» un izbauda kopības izjūtu, ko sniedz būšana domubiedru kolektīvā.

 

Lasīt vairāk...

1.lpp_intervija_RS-Andersons.jpg

Šeit ir labs, sabiedrībai vajadzīgs darbs!

Tiem «Rīgas satiksmes» darbiniekiem, kuri savu darba dienu pavada sabiedrisko transportlīdzekļu kabīnēs, divas dažādas vadītāja apliecības nav retums, un mēdz būt arī tādi, kam tādu ir trīs. Tikām ritošā sastāva atslēdznieks Didzis Andersons no Avārijas brigādes izceļas ar to, ka viņam ir vesels pusducis tiesību – viņš var vadīt A, B, C, D kategorijas transportlīdzekļus, kā arī tramvaju un trolejbusu. Lūk, viņa un kolēģu viedoklis par darbu uzņēmumā!

 

 Lasīt vairāk...

7.lpp_valasprieks_Ieva_Kovalevska.jpg

 

Palīglīdzeklis sevis un pasaules izzināšanai

Ceļu saimniecības apgaitnieces Ievas Kovaļevskas vaļasprieks ir astroloģija, kuras apgūšanai tiek veltīts jau ceturtais gads. Ieva uzskata, ka zināšanas šajā jomā ir pavērušas jaunu skatu uz dzīvi, ļaujot uz apkārt notiekošo skatīties daudz rāmāk.

 

Lasīt vairāk...

1.lpp_intervija_Inga_Rozenberga_3.jpg

Kopā smaidot darbs sokas labāk

Kaut arī galapunkta dispečere Inga Rozenberga uzskata, ka uzņēmumā strādā visai nesen – drīz būs apaļi divi gadi, viņa jau ir iemantojusi kolēģu cieņu un pērn tika izvirzīta nominācijai «Rīgas satiksmes lepnums 2016». Vienmēr smaidīga un pozitīva – tā viņu raksturo darba biedri. 

 

Lasīt vairāk...

valasprieks_Salatevs_IGrubinska_20161216-3.jpg

 «Karstais» Ziemassvētku laiks

Ziemassvētku un Jaunā gada laiks ir aizņemts ikvienam – jāgādā dāvanas, deviņu ēdienu cienasts svētku galdam, jāpērk vai jāšuj svētku «štātes»… Vēl vairāk darbu decembrī ir vienai no «Rīgas satiksmes» darbiniecēm – Sakaru sistēmu daļas telekomunikāciju speciālistei Ingunai Grubinskai, jo viņa tad veic ne tikai darba un mājasuzdevumus, bet arī dodas kādās īpašās gaitās.

 

Lasīt vairāk...

valasprieks_Aivars-Cesis_2016-11-24(3).jpg

Pastāvīgs cilvēks ar nemainīgu vaļasprieku

Aivars Cēsis, Kontroles un tehniskā atbalsta nodaļas automobiļa vadītājs, «Rīgas satiksmē» un pirms tam »Rīgas autostāvvietās», nostrādājis 20 gadu. Viņš pats sevi sauc par pastāvīgu cilvēku, jo darbu un citas būtiskas lietas mainot reti, turklāt parasti tikai apstākļu spiests. Tāpat esot arī ar vaļasprieku.

 

Lasīt vairāk...

intervija_Agris_Knoks_foto_1.lpp.jpg

Vīrs, kuram garšo maize ar garozu

Agris Knoks ir viens no divpadsmit tramvaju vadītājiem, kas «Rīgas satiksmē» strādā uz darba vagoniem. Ceļu saimniecība ir viņa darba vieta jau turpat divus gadu desmitus. Viņaprāt, ik maizes riecienam ir garoza, bet jebkuram darbam – kāds mīnuss: pie tā ir jāpierod un ar to ir jātiek galā, lai darbs aizietu. Un vēl – kad pie garoziņas pierasts, tad maizīte bez tās nemaz negaršo.

 

Lasīt vairāk...

Nr11_1.lpp_intervija_Gunars Auders_IZ-3.jpg

 Svin dzimumdienu kopā ar Latvijas valsti

Krāsotājs Gunārs Auders ir darba veterāns, nostrādājis uzņēmumā 37 gadus. Dzimšanas diena viņam vienmēr ir brīva diena, jo viņš nācis pasaulē 18. novembrī. Kā agrāk viņš to atzīmējis, un kāds ir veterāna darba mūžs?

 

Lasīt vairāk...

Nr09_7.lpp_valasprieks_Inese_Rozite.JPG

Darot var iemācīties visu

Sabiedrisko attiecību projektu vadītājas Ineses Rozītes darba ilgums «Rīgas satiksmē» sasniedzis piecus gadus. Pa šo laiku ne tikai augusi prasme projektu vadīšanā un komunikācijā ar klientiem sociālajos tīklos, bet arī izveidota ģimene un jau līdz divarpus gadiem izaudzināta meitiņa. Tieši pēc ģimenes nodibināšanas Inesei radušies vairāki interesanti vaļasprieki. Viņa ir pārliecināta, ka darot var iemācīties visu.

 

Lasīt vairāk...

Nr10_1.lpp_intervija_Klavins.jpg

Mēs dzīvojam arvien labāk!

Andris Kļaviņš ir ne vien 2. trolejbusu parka vadītājs, bet arī brigadieris, instruktors, stažieris un sabiedriski aktīvs cilvēks, kurš brīvajā laikā regulāri sporto un darbojas deju kolektīvā. Nesen testa režīmā braucis ar integrētās vadības sistēmai pievienotu trolejbusu. Lūk, viņa pārdomas par darbu un ikdienu!

 

Lasīt vairāk... 

Nr11_4.lpp_valasprieks_Lavrenova-3.jpg

 Visur kopā ar savu «zirgu»

3. tramvaju depo tramvaja vadītājai Ilonai Lavrenovai braukšana ar velosipēdu un piedalīšanās sacensībās vairs nav vienkārši vaļasprieks. Velosipēds un visas ar to saistītās aktivitātes ir kļuvušas par viņas dzīvesveidu, kam tiek pakārtotas citas lietas.

 

Lasīt vairāk...

Nr08_4.lpp_valasprieks_Inara_Kackane-20160723.jpg

Vaļaspriekus uzskata par atpūtu

Darba aizsardzības un arodveselības nodaļas vadītāja Ināra Kačkāne lielu daļu dzīves nodarbojusies ar lielisku vaļasprieku – šūšanu, kas agrāk ļāva interesantāk un ekonomiskāk apģērbt sevi un ģimeni, bet tagad palīdz relaksēties pēc darba. Viņai ir arī vēl viens vaļasprieks – lauki, dārzs un puķes. 

 

Lasīt vairāk...

7nr_valasprieks_Marite Skrebutane.jpg  

Mazie draugi šķēpneši, gupijas un citi

 

2. trolejbusu parka trolejbusu manevru vadītājas Mārītes Skrebutānes vaļasprieks ir akvāriji un zivtiņas. Aizraušanās ar tām sākusies pirms kādiem 30 gadiem. Atklājas, ka Mārīti uz šādu nodarbošanos savulaik pamudinājis vecākais dēls Anders, kad viņam bijuši tikai astoņi gadi.

 

Lasīt vairāk...

 

6.nr_valasprieks_Antons_Armushka-novuss.jpg

Novuss kā dzīvesveids, aizraušanās – puzles... 

 

3. tramvaju depo tramvaja manevru vadītājs Antons Armuška labi zināms «Rīgas satiksmes» sporta cienītāju vidū, jo viņš ilgus gadus spēlē futbolu un novusu, iespēju robežās neatsakās no dalības arī citās sporta aktivitātēs. Intervijā Antons atklāja vēl vienu savu vaļasprieku, kurš palīdz atbrīvoties no sacensību laikā uzkrātā stresa.

 

Lasīt vairāk...

6.nr_intervija_4145.jpg

Svētki ar Jāņu sieru, vainagiem un labu prātu

 

Jūnijs ir īpašs ar to, ka šajā mēnesī svinam vasaras saulgriežus, gada visgarāko dienu un īsāko nakti. Tieši šajā laikā vārdadienas iekrīt Līgām un Jāņiem. Protams, arī «Rīgas satiksme» var lepoties ar to, ka uzņēmumā ir 12 Līgas un 120 Jāņi. Šoreiz uz sarunu aicinājām divus no viņiem – tehniskā atbalsta direktora palīdzi Līgu Lēmani un transporta kustības analītiķi Jāni Stankunas.

 

Lasīt vairāk...

 5.nr_intervija_Kristine-Berzina_20160415.jpg

 «Rīgas satiksmē» ir strādājuši desmit mūsējie!

 

Latvijā Starptautisko ģimenes dienu atzīmē kopš 2008. gada, tāpēc 15. maijā iedzīvotāji tiek aicināti apzināties, ka ģimene ir nozīmīga vērtība, pamats valsts attīstībai nākotnē un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanai, kā arī to, ka mūsu tuvajiem dažkārt ir nepieciešama uzmanība. Tik lielā uzņēmumā kā «Rīgas satiksme» strādā daudzas ģimenes – ne tikai divi, bet arī vairāk vienas dzimtas pārstāvju. Par uzņēmumā strādājušajiem un strādājošajiem ģimenes locekļiem stāsta 5. tramvaju depo atbildīgā dispečere Kristīne Bērziņa.

 

Lasīt vairāk...

5.nr_valasprieks_Meiris_20160420-IZ7_5227.jpg

 

Patīk mācīties, mācīt un dzīve laukos

Satiksmes un kustības uzraudzības daļas (SKUD) transporta inspektors Jānis Meiris visu savu darba mūžu kopš 1990. gadu beigām aizvadījis Rīgā – mūsu uzņēmumā, bet viņa dzīves vieta gan fiziski, gan dvēseliski vienmēr bijuši lauki.

 

Lasīt vairāk...

1.lpp_intervija_Kaspars.jpg

Elektromontieris – «Rīgas satiksmes» seja

 

«Rīgas satiksme» pieturvietās un sabiedriskajā transportā izvietojusi plakātus, kuros četru profesiju pārstāvji – autobusa vadītājs, biļešu kontroliere, kalējs un elektromontieris – uzrunā sabiedriskā transporta pasažierus, novēlot vairāk patīkamu braucienu. Viens no viņiem ir Kaspars Rasims.

 

Lasīt vairāk...

4.lpp_valasprieks_Ludmila.jpg

Attīrās gan ķermenis, gan prāts

 

Ludmila Kovaļa ir «Rīgas satiksmes» Pārdošanas daļas reklāmas vietu nomas speciāliste. Vasaras nogalē būs 30 gadu, kopš viņa strādā uzņēmumā. Līdztekus darbam Ludmilai ir aizraušanās – vingrošana.

 

Lasīt vairāk...

 

uz augšu

80001919
Citi saziņas veidi