Darbinieki

nākamā lapa >>

7nr_valasprieks_Marite Skrebutane.jpg  

Mazie draugi šķēpneši, gupijas un citi

 

2. trolejbusu parka trolejbusu manevru vadītājas Mārītes Skrebutānes vaļasprieks ir akvāriji un zivtiņas. Aizraušanās ar tām sākusies pirms kādiem 30 gadiem. Atklājas, ka Mārīti uz šādu nodarbošanos savulaik pamudinājis vecākais dēls Anders, kad viņam bijuši tikai astoņi gadi.

 

Lasīt vairāk...

 

6.nr_valasprieks_Antons_Armushka-novuss.jpg

Novuss kā dzīvesveids, aizraušanās – puzles... 

 

3. tramvaju depo tramvaja manevru vadītājs Antons Armuška labi zināms «Rīgas satiksmes» sporta cienītāju vidū, jo viņš ilgus gadus spēlē futbolu un novusu, iespēju robežās neatsakās no dalības arī citās sporta aktivitātēs. Intervijā Antons atklāja vēl vienu savu vaļasprieku, kurš palīdz atbrīvoties no sacensību laikā uzkrātā stresa.

 

Lasīt vairāk...

6.nr_intervija_4145.jpg

Svētki ar Jāņu sieru, vainagiem un labu prātu

 

Jūnijs ir īpašs ar to, ka šajā mēnesī svinam vasaras saulgriežus, gada visgarāko dienu un īsāko nakti. Tieši šajā laikā vārdadienas iekrīt Līgām un Jāņiem. Protams, arī «Rīgas satiksme» var lepoties ar to, ka uzņēmumā ir 12 Līgas un 120 Jāņi. Šoreiz uz sarunu aicinājām divus no viņiem – tehniskā atbalsta direktora palīdzi Līgu Lēmani un transporta kustības analītiķi Jāni Stankunas.

 

Lasīt vairāk...

 5.nr_intervija_Kristine-Berzina_20160415.jpg

 «Rīgas satiksmē» ir strādājuši desmit mūsējie!

 

Latvijā Starptautisko ģimenes dienu atzīmē kopš 2008. gada, tāpēc 15. maijā iedzīvotāji tiek aicināti apzināties, ka ģimene ir nozīmīga vērtība, pamats valsts attīstībai nākotnē un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanai, kā arī to, ka mūsu tuvajiem dažkārt ir nepieciešama uzmanība. Tik lielā uzņēmumā kā «Rīgas satiksme» strādā daudzas ģimenes – ne tikai divi, bet arī vairāk vienas dzimtas pārstāvju. Par uzņēmumā strādājušajiem un strādājošajiem ģimenes locekļiem stāsta 5. tramvaju depo atbildīgā dispečere Kristīne Bērziņa.

 

Lasīt vairāk...

5.nr_valasprieks_Meiris_20160420-IZ7_5227.jpg

 

Patīk mācīties, mācīt un dzīve laukos

Satiksmes un kustības uzraudzības daļas (SKUD) transporta inspektors Jānis Meiris visu savu darba mūžu kopš 1990. gadu beigām aizvadījis Rīgā – mūsu uzņēmumā, bet viņa dzīves vieta gan fiziski, gan dvēseliski vienmēr bijuši lauki.

 

Lasīt vairāk...

1.lpp_intervija_Kaspars.jpg

Elektromontieris – «Rīgas satiksmes» seja

 

«Rīgas satiksme» pieturvietās un sabiedriskajā transportā izvietojusi plakātus, kuros četru profesiju pārstāvji – autobusa vadītājs, biļešu kontroliere, kalējs un elektromontieris – uzrunā sabiedriskā transporta pasažierus, novēlot vairāk patīkamu braucienu. Viens no viņiem ir Kaspars Rasims.

 

Lasīt vairāk...

4.lpp_valasprieks_Ludmila.jpg

Attīrās gan ķermenis, gan prāts

 

Ludmila Kovaļa ir «Rīgas satiksmes» Pārdošanas daļas reklāmas vietu nomas speciāliste. Vasaras nogalē būs 30 gadu, kopš viņa strādā uzņēmumā. Līdztekus darbam Ludmilai ir aizraušanās – vingrošana.

 

Lasīt vairāk...

 

uz augšu

Bezmaksas diennakts informatīvais tālrunis
80001919
Noderīga informācija
  • Rīgas Dome
  • RDSD
Citi saziņas veidi