Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Aug. 2010

"Rīgas satiksme" aicina 5., 10., 11., 12. klašu skolēnus un vispārizglītojošo skolu skolotājus pagarināt atlaides saņēmēja statusu

Tuvojoties 1. septembrim un jaunā mācību gada sākumam, "Rīgas satiksme" atkārtoti aicina galvaspilsētas 5. klašu, 10. – 12. klašu skolēnus un Rīgas pilsētas skolu skolotājus laikus parūpēties par atlaides saņēmēja statusa pagarināšanu, lai arī turpmāk varētu iegādāties braukšanas biļetes ar atlaidi.

Lai pēc iespējas atvieglotu iespēju saņemt pienākošās atlaides, "Rīgas satiksme" ir izveidojusi un Rīgas pilsētas skolām nosūtījusi grafiku ar laiku, kad mācību iestādē ieradīsies pārvietojamais klientu apkalpošanas centrs. Tādējādi jau sākot no 2. septembra 5. klašu, 10. – 12. klašu skolēni un skolotāji varēs pagarināt atlaides saņēmēja statusu uz vietas skolā. Gadījumā, ja līdz 15. septembrim mācību iestādē neierodas pārvietojamais klientu apkalpošanas centrs, ir jādodas personīgi uz kādu no "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot izziņu no skolas vai pagarinātu skolēna apliecību, un jāpagarina iespēja izmantot atlaidi.

Atgādinām, ka 2. – 4. klašu skolēniem  un 6.- 9. klašu skolēniem statuss tiek atjaunots automātiski atbilstoši dzimšanas gadam – tas nozīmē, ka skolēns pēc 15. septembra automātiski saņems tiesības izmantot sev pienākošos atlaidi un viņam nekur nav jādodas.

Gadījumā, ja līdz šim skolēns Rīgā nav mācījies vai uzsāk mācības 1. klasē – vispirms jāpainteresējas mācību iestādē, vai tā neplāno iesniegt kolektīvo pieteikumu par vairākiem skolēniem vienlaikus. Ja nē, jādodas uz kādu no "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un izziņu no skolas. Tur tiks izgatavots personalizētais e talons, kā arī piemērota kategorijai atbilstoša atlaide.

 

 

20361862
Citi saziņas veidi