Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat www.rigassatiksme.lv vietni. Tā palīdz analizēt vietnes izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības un tādējādi ļautu uzlabot un izveidot lietotājiem ērtāku interneta vietni.

Šīs sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī vietne darbotos, bet jums būs labāka pārlūkošana. Jums ir iespējams dzēst vai bloķēt, bet tādā gadījumā atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties, kā nākas.
Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts zem izmantoto sīkdatņu uzskaitījuma.

 

Izmantotās sīkdatnes:

PHPSESSID - sīkdatne ir nepieciešama, lai identificētu katra lietotāju sesijas servera pusē. Sesijas nepieciešamas, lai nodrošinātu lietotāju autorizācijas un pirkuma groza funkcionalitāti.

flash_banner - tiek izmantots, lai atzīmētu, ka lietotājs ir apskatījis modālo sākumlapas baneri un lietotājam katru reizi atverot portālu nerādītos baneris (sīkdatne ir tiek izmantota, kad banera rādīšanas laiks ir aktīvs)

_mobile_mode_off - sīkdatne tiek izmantota, lai mājas lapa atcerētos lietotāja izvēli par mobīlās versijas rādīšanu vai slēpšanu. Atverot www.rigassatiksme.lv mājas lapu uz mobilās iekārtas, tiek atvērta mājas lapas mobilā versija. Taču lietotājam ir iespējams atvērt pilno mājas lapas versiju (datora versiju), tad šajā sīkdatnē tiek saglabāta lietotāja izvēle, lai nākamo reizi atverot mājas lapu, atvērtos pilnā mājas lapas versija (datora versiju).

_ga - Fiksē apmeklētības statistiku (Google analytics). Izmanto, lai samazinātu vaicājumu biežumu — ierobežotu datu vākšanu lielas plūsmas tīmekļa vietnēs. (vairāk informācija par Google Analytics sīkdatni www.google.com)
Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā. 

 

Atteikšanās no sīkdatnēm:

Jūs variet mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm un izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasīt www.allaboutcookies.org.

20361862
Citi saziņas veidi