Par mums

„Rīgas satiksme” dibināta 2003.gada 20.februārī, un tās statuss ir Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību. „Rīgas satiksme” ir 100% Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība. „Rīgas satiksmei” pieder kapitāla daļas šādās kapitālsabiedrībās: SIA „Rīgas karte” (51%), SIA „Rīgas acs” (100%). Uzņēmums darbojas saskaņā ar ISO 9001:2015, ISO 45001:2018 un ISO 50001:2018 standarta prasībām, tāpat uzņēmumā izstrādāts pretkorupcijas plāns (saskaņā ar Rīgas domes iekšējiem noteikumiem Nr.RD-18-9-ntd “Korupcijas novēršanas sistēmas organizācijas kārtība Rīgas pilsētas pašvaldībā” punktu Nr.23 noteikts ierobežotas pieejamības informācijas statuss). Šobrīd uzņēmumā strādā ap 3800 darbinieku.

„Rīgas satiksme” darbības vispārējais stratēģiskais mērķis ir sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, pārvaldīt un apsaimniekot Rīgas pilsētas maksas autostāvvietas ielu sarkano līniju robežās un piedalīties Rīgas pilsētas transporta infrastruktūras uzturēšanā un attīstīšanā.

Uzņēmuma misija: nodrošināt pieejamu, drošu un ilgtspējīgu sabiedriskā transporta sistēmu, autotransporta un stāvvietu pakalpojumus, vienlaicīgi veicinot ekonomikas izaugsmi un dzīves kvalitātes uzlabošanos Rīgā.

Uzņēmuma vīzija: mūsdienīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums.

Uzņēmumam ir četri darbības virzieni:

  • Vienota maršrutu tīkla pārvaldīšana
  • Pasažieru pārvadāšana
  • Autostāvvietu apsaimniekošana
  • Transporta noma

 „Rīgas satiksme” nodrošina: 

  • 6 tramvaju maršrutus
  • 18 trolejbusu maršrutus
  • 50 autobusu maršrutus

Kopumā „Rīgas satiksmes” transportlīdzekļi (tramvaji, trolejbusi, autobusi) gadā veic ap 45 miljoniem kilometru un pārvadā ap 140 miljoniem pasažieru. „Rīgas satiksme” apsaimnieko vairāk nekā 6000 autostāvvietas Rīgā. Uzņēmums nodrošina arī citus pakalpojumus: transportlīdzekļu un retro tramvaja nomu, kā arī velonovietnes.

20361862
Citi saziņas veidi