Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Jul. 2010

"Rīgas satiksme" aicina savlaicīgi pieteikt jaunos Rīgas skolēnus un studentus e talonam

"Rīgas satiksme" aicina Rīgas pilsētas izglītības iestādes un izglītības iestāžu audzēkņu vecākus, kā arī pašus izglītojamos neatstāt pieteikšanos personalizētajam e talonam uz septembri, bet gan iesniegt pieteikumus laikus. Kolektīvos pieteikumus "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centros iespējams iesniegt jau šobrīd.

Lai atvieglotu pieteikšanos, "Rīgas satiksme" piedāvā iespēju Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām izglītības iestādēm iesniegt kolektīvos pieteikumus. Pamatā iespēju aicinām izmantot skolām, kurās mācības uzsāk pirmo klašu skolēni, kā arī izglītības iestādēm, kurās mācības vai studijas uzsāk skolēni, kuri līdz šim nav mācījušies Rīgā.

Tas nozīmē, ka attiecīgās iestādes pilnvarotajam pārstāvim jāiesniedz aizpildīta kolektīvā pieteikuma forma, pievienojot pieteikumā esošo personu fotogrāfijas. Tā jāiesniedz kādā no "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centriem (Prāgas iela 1, Brīvības iela 191, Brīvības gatve 384b, Kurzemes prospekts 137 un Vienības gatve 76b), pārstāvim vienlaikus iesniedzot arī iestādes vadītāja izsniegtu pilnvaru.

Apmēram vienas nedēļas laikā pēc kolektīvā pieteikuma iesniegšanas pilnvarotais pārstāvis varēs saņemt personalizētos e talonus pieteikumā iekļautajām personām. Par ierašanās laiku e talonu saņemšanai pārstāvis tiks informēts telefoniski.

"Rīgas satiksme"atgādina, ka jaunajiem Rīgas skolēniem un studentiem e taloni ir jāsaņem līdz 15.septembrim. Gadījumā, ja tas netiks izdarīts, viņiem nebūs iespējams iegādāties biļetes ar atlaidi.

Plašāku informāciju par e talonu un pieteikšanos tā saņemšanai var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

KOLEKTĪVS PIETEIKUMS PERSONALIZĒTĀ ZILĀ E TALONA SAŅEMŠANAI

20361862
Citi saziņas veidi