Atpakaļ uz sarakstu Printēt 25. Oct. 2010

"Rīgas satiksme" atgādina: nestrādājošiem vecuma pensionāriem līdz 1. novembrim jānoformē e talons

"Rīgas satiksme" atgādina, ka līdz 1.novembrim nestrādājošiem galvaspilsētas vecuma pensionāriem, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdiem un Černobiļas AES avārijas seku likvidētājiem jānoformē personalizētais e talons, lai sabiedrisko transportu arī turpmāk varētu izmantot bez maksas.

Tiem, kuriem jau ir personalizētais e talons

Lai sabiedrisko transportu varētu izmantot bez maksas, nestrādājošiem galvaspilsētas vecuma pensionāriem, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdiem un Černobiļas AES avārijas seku likvidētājiem līdz 1.novembrim jādodas uz kādu no "Rīgas satiksmes" biļešu tirdzniecības vietām, līdzi ņemot personalizēto e talonu. "Rīgas satiksmes" tirdzniecības vietās personalizētajā e-talonā tiks ielādēta bezmaksas biļete, kas ļaus sabiedrisko transportu bez maksas.

Tiem, kuriem vēl nav personalizētais e talons

Tiem Rīgā dzīvesvietu deklarējušiem nestrādājošiem vecuma pensionāriem, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdiem un Černobiļas AES avārijas seku likvidētājiem, kuri vēl nav saņēmuši personalizēto e talonu, jādodas uz kādu no "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem (Prāgas iela 1, Brīvības iela 191, Brīvības gatve 384b, Kurzemes prospekts 137 vai Vienības gatve 76b), kur, uzrādot pasi un attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu (pensionāriem – pensionāra apliecība; 3. grupas redzes un dzirdes invalīdiem - izziņa vai izraksts (kopija) no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas akta par darbspēju zaudējumu noteikšanu procentos, kurā kā invaliditātes cēlonis ir norādīti dzirdes vai redzes traucējumi vai ģimenes ārsta, surdologa vai otorinolaringologa atzinums, kurā ir norādīts attiecīgā funkcionālā traucējuma veids, invalīda apliecība; ČAES likvidatoriem – ČAES likvidatora apliecība), tiks izgatavots personalizētais e talons.

Tie galvaspilsētas nestrādājošie pensionāri, kuri līdz 1. novembrim nebūs noformējuši personalizēto e talonu, varēs to izdarīt arī vēlāk jebkurā sev izdevīgā laikā kādā no "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem, taču līdz tam, izmantojot sabiedrisko transportu, būs jāiegādājas braukšanas biļetes par pilnu cenu.

Līdz 25. oktobrim personalizētos e talonus noformējuši jau vairāk nekā 63 000 nestrādājošie vecuma pensionāri.

Plašāka informācija par atlaides noformēšanu interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

 

20361862
Citi saziņas veidi