Atpakaļ uz sarakstu Printēt 18. Jun. 2010

"Rīgas satiksmes" interneta mājas lapā turpinās balsošana par bērnu zīmējumu uz dzeltenā e-talona

No 4.jūnija "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapā ikviens apmeklētājs var apskatīt bērnu veidotos zīmējumus un nobalsot par labāko, kas rudenī tiks uzdrukāts uz dzeltenā e-talona. Balsošana turpināsies līdz jūlija sākumam, savukārt jau rudenī tirdzniecības vietās varētu būt pārdošanā jaunie dzeltenie e-taloni, kas būs apdrukāti ar izvēlēto bērnu zīmējumu.

Divu nedēļu laikā balsošanā kopumā jau ir piedalījušies 2203 cilvēki, un pagaidām līderpozīcijās ar 598 balsīm (27,14%) izvirzījies Vinetas jaunā zemās grīdas tramvaja zīmējums (attēlā). Tam ar 292 balsīm (13,25%) seko Viktora veidotais tramvajs, bet trešajā vietā ar 173 balsīm (7,85%) ir Dmitrijs2 zīmētais tramvajs. Visus zīmējumus iespējams apskatīt un par labāko nobalsot līdz šā gada 5. jūlijam ŠEIT.

Kā jau iepriekš ziņots, 1. jūnijā pirmajā reisā devās jaunais zemās grīdas tramvajs. Tā kā 1. jūnijs ir Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, pirms tam 5. tramvaja depo notika pasākums Rīgas bērnu namu bērniem. Pasākums sākās ar bērnu ekskursiju pa 5. tramvaju depo. Pēc tās mākslinieka Jāņa Anmaņa vadībā bērni redzēto attēloja zīmējumos, kuri tagad apskatāmi "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapā un par kuriem nobalsot var ikviens apmeklētājs.

20361862
Citi saziņas veidi