Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Sep. 2010

"Rīgas satiksmes" pārvietojamie klientu apkalpošanas centri dodas uz mācību iestādēm

No šodienas, 2.septembra "Rīgas satiksmes" pārvietojamie klientu apkalpošanas centri dodas uz Rīgas mācību iestādēm, lai tajās uz vietas skolēni un skolotāji varētu pagarināt atlaides saņēmēja statusu e talonos. Kopumā līdz pat 15.septembrim uz Rīgas skolām katru dienu dosies 10 pārvietojamie klientu apkalpošanas centri.

Šodien, 2.septembrī "Rīgas satiksmes" pārvietojamie klientu apkalpošanas centri apmeklēs Rīgas Ziepniekkalna sākumskolu, Rīgas Pārdaugavas pamatskolu, Rīgas 47.vidusskolu, Rīgas 53.vidusskolu, Rīgas 61.vidusskolu, Āgenskalna Valsts ģimnāziju, Rīgas 94.vidusskolu, Rīgas 95.vidusskolu, Rīgas Igauņu vidusskolu, Ziemeļvalstu ģimnāziju un Rīgas Šampētera vidusskolu.

"Rīgas satiksmes" pārvietojamos klientu apkalpošanas centros, kas dosies uz mācību iestādēm, statuss tiks atjaunots vispārizglītojošo skolu skolotājiem, 5. klašu un 10. – 12. klašu skolēniem, kuriem ir personalizētais e talons (2. – 4. un 6. – 9. klašu skolēniem statuss tiks automātiski atjaunots atbilstoši dzimšanas gadam).

Atgādinām, ka gadījumā, ja līdz šim skolēns Rīgā nav mācījies vai uzsāk mācības 1. klasē – vispirms jāpainteresējas mācību iestādē, vai tā neplāno iesniegt kolektīvo pieteikumu par vairākiem skolēniem vienlaikus. Ja nē, jādodas uz kādu no "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un izziņu no skolas. Tur tiks izgatavots personalizētais e talons, kā arī piemērota kategorijai atbilstoša atlaide.

20361862
Citi saziņas veidi