Atpakaļ uz sarakstu Printēt 4. Sep. 2015

„EuroBasket 2015” turnīra laikā tiks izveidots speciālais trolejbusa 3B maršruts

"Rīgas satiksme" informē, ka Eiropas Čempionāta basketbola vīriešiem „EuroBasket 2015” turnīra laikā 5., 6., 7., 9. un 10.septembrī tiks nodrošināts speciālais trolejbusa 3B maršruts „Centrāltirgus – Ierēdņu iela”. 3B maršruta trolejbuss „Centrāltirgus – Ierēdņu iela” kursēs laika posmā no plkst.14:40 līdz aptuveni plkst.23:50.

5. un 6.septembrī 3B maršruta trolejbuss kursēs pa 3.trolejbusa maršrutu līdz Ierēdņu ielai un atpakaļ. Savukārt darba dienās – 7., 9. un 10.septembrī – 3B maršruta trolejbuss virzienā no centra kursēs pa 3.trolejbusa maršrutu līdz Ierēdņu ielai, bet virzienā uz centru 3B trolejbuss brauks pa K.Valdemāra ielu, tālāk pa Stabu ielu, Brīvības ielu, Raiņa bulvāri un tālāk līdz galapunktam „Centrāltirgus”.

Skatiet 3B maršruta shēmu šeit.

3B trolejbusa maršrutā derīgas arī mēneša biļetes, kuras reģistrētas 3.trolejbusa maršrutā.

3B maršruta trolejbusa kustību sarakstu brīvdienām, 5. un 6.septembrim, un darba dienām, 7., 9. un 10.septembrim, skatiet šeit.

Atgādinām, ka līdz Arēnai Rīga var nokļūt, braucot arī ar 24.maršruta autobusu „Abrenes iela – Mangaļsala” līdz pieturvietai „Arēna Rīga”.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos "twitter", "facebook" un "draugiem.lv".

20361862
Citi saziņas veidi