Atpakaļ uz sarakstu Printēt 27. Sep. 2021

“Rīgas satiksme” aicina 5. un 10. klašu skolēnu vecākus veikt “Skolēna kartes” nomaiņu līdz 30. septembrim

Aicinām 5. un 10. klašu skolēnu vecākus, kuri vēl nav nomainījuši sava bērna “Skolēna karti”, tās nomaiņu veikt līdz 30.  septembrim. Gadījumā, ja “Skolēna karte” netiks nomainīta, no 1. oktobra tā nebūs derīga braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā.

Lai pieteiktu “Skolēna karti”, skolēna vecākam jāaizpilda pieteikums www.eriga.lv un “Skolēna karti” vecāki vai skolēns, kurš sasniedzis 13 gadu vecumu, varēs saņemt kādā no pieciem ”Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem (adreses skatīt šeit), līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte) un veco “Skolēna karti”.

Saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem klientu apkalpošana “Rīgas satiksmes” klientu centros notiek pēc iepriekšēja pieraksta. Aicinām vizītei klientu apkalpošanas centrā pieteikties elektroniski šeit.

“Skolēna karte” ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē. Jauna “Skolēna karte” jāsaņem tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos.

20361862
Citi saziņas veidi