Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Mar. 2019

“Rīgas satiksme” aicina iedzīvotājus iepazīties ar informāciju par plānoto tramvaju līnijas pārbūvi un ar to saistīto publiskās apspriešanas procesu

Saistībā ar Kohēzijas fonda finansētā projekta Nr.4.5.1.1/16/I/002 “Rīgas tramvaja infrastruktūras attīstība” īstenošanu uzsākto būvniecības ieceres „Jaunas tramvaju infrastruktūras posma izbūve un esošas tramvaju līnijas pārbūve, 1., 2., un 3. kārta” publisko apspriešanu “Rīgas satiksme” uz publiskās apspriešanas laiku no 2019. gada 12. marta līdz 2019. gada 4. aprīlim uz apbūvējamiem zemes gabaliem publiski redzamās un pieejamās vietās ir izvietojusi būvtāfeles ar būtiskāko informāciju par plānoto būvniecību un iespējām piedalīties publiskajā apspriešanā, piemēram, attiecīgo būvniecības ieceres veidu, būvniecības ieceres prezentācijas pasākuma norises vietu un laiku, atsauksmju iesniegšanas termiņu un adresi, kā arī citu noderīgu informāciju.

Būvtāfeles aplūkojamas:

  • Krišjāņa Barona ielas un Pērnavas ielas krustojumā;
  • Pētersalas ielas un Pulkveža Brieža ielas krustojumā;
  • Senču ielā pie Miera ielas;
  • Eksporta un Elizabetes ielas krustojuma skvērā.

bildde1.jpg bilde2.jpg

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”. 

                                                 majaslapai.png

80001919
Citi saziņas veidi