Atpakaļ uz sarakstu Printēt 20. Mar. 2023

“Rīgas satiksme” aicina pieteikties izsolei par īpašuma Ezermalas ielā 32, tenisa korti, nomas tiesībām

“Rīgas satiksme” aicina uzņēmējus pieteikties izsolei par tenisa kortu, kas atrodas Rīgā, Ezermalas ielā 32 nomas un attīstības tiesībām uz 30 gadiem, tādējādi sekmējot atklātu un saimniecisku uzņēmuma īpašumu pārvaldību. Izsoles veids ir elektroniska izsole ar augšupejošu soli, un tā norisināsies Tiesu administrācijas elektronisko izsoļu vietnē: https://izsoles.ta.gov.lv. Pieteikties izsolei var līdz 2023. gada 4. aprīlim, savukārt pati izsole norisināsies no 5. aprīļa līdz 14. aprīļa plkst. 13.00.

Nomas objekta nomas tiesību izsoles sākumcena ir 3000 EUR (trīs tūkstoši eiro un nulle centi) mēnesī, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Plašāka informācija par izsoli “Rīgas satiksmes” mājaslapā https://www.rigassatiksme.lv un Tiesu administrācijas uzturētajā elektronisko izsoļu vietnē https://www.izsoles.ta.gov.lv

“Rīgas satiksmes” tenisa korti būvēti 1960. gadā un šo kortu būvniecību veikuši paši uzņēmuma darbinieki. Īpašumā ir veikti arī vairāki nekapitālas renovācijas cikli.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi