Atpakaļ uz sarakstu Printēt 16. Jan. 2020

“Rīgas satiksme” aicina skolēnus “Ēnu dienā” iepazīt uzņēmumu

“Rīgas satiksme” aicina skolēnus “Ēnu dienā” ielūkoties 10 dažādu uzņēmuma amatu ikdienas darbā. Pirmo reizi ir iespēja ēnot arī uzņēmuma valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus. Tāpat iespējams ēnot arī tādas vakances kā tramvaja un trolejbusu vadītāju, transporta biļešu kontrolieri, elektrotīklu dispečeri, elektroiekārtu kontakttīklu inženieri, drošības un kontroles direktora pienākumu izpildītāju un sabiedrisko attiecību speciālistu.

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām skolēniem savu dalību pieteikt laikus. Vairāk informācijas par “Ēnu dienas” pasākumu pieejama www.enudiena.lv.

“Rīgas satiksme” jau devīto gadu pēc kārtas piedalās “Ēnu dienas” pasākumā, kas šogad visā Latvijā norisinās 12. februārī. Skolēni vakancēm var pieteikties no 14. janvāra portālā www.enudiena.lv

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

enu_diena.jpg

20361862
Citi saziņas veidi