Atpakaļ uz sarakstu Printēt 25. Dec. 2022

“Rīgas satiksme” aicina Ukrainas iedzīvotājus noformēt atlaidi bezmaksas braukšanai sabiedriskajā transportā

Ukrainas iedzīvotāji, kuri reģistrējušies Rīgas atbalsta centrā Ukrainas civiliedzīvotājiem, līdz 2023. gada 30. jūnijam 100 % apmērā varēs izmantot braukšanas maksas atvieglojumu Rīgas sabiedriskajā transportā. Ukrainas iedzīvotāji 100 % atlaidi nākamajam periodam var saņemt biļešu automātos, kas izvietoti pieturvietās vai tirdzniecības centros. Tāpēc “Rīgas satiksme” aicina Ukrainas civiliedzīvotājus doties pie biļešu automātiem un savos esošajos e-talonos ielādēt 100 % atlaidi. Atlaides saņemšanai nav jānoformē jauns e-talons. Tāpat atlaidi varēs saņemt Rīgas atbalsta centrā Ukrainas civiliedzīvotājiem Amatu ielā 4.

Rīgas atbalsta centrā Ukrainas civiliedzīvotājiem Amatu ielā 4 jādodas uz 419. kabinetu, kur “Rīgas satiksmes” darbinieki noformēs atlaides saņemšanu. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, apliecinājums par personas koda piešķiršanu un personalizētais e-talons vai Rīdzinieka karte, ja tāda jau tikusi izsniegta. Ja personai nav e-talona, tas tiks noformēts vizītes laikā.

UA ATLAIDES PAGARINĀJUMS (1).pngUA ATLAIDES PAGARINĀJUMS.png

Braukšanas maksas atvieglojumi Rīgas sabiedriskajā transportā – tramvajā, trolejbusā un autobusā – ir pieejami tiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri reģistrējušies Rīgas atbalsta centrā un dzīvo Rīgā.

Bērniem no Ukrainas, kuri jau noformējuši un saņēmuši savu Skolēna karti, nekur nav jādodas, un viņi var turpināt sabiedrisko transportu izmantot ar 100 % atlaidi.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka ikvienam, kuram piemērots braukšanas maksas atvieglojums, iekāpjot autobusā, trolejbusā vai tramvajā, izsniegtais e-talons jāpietuvina elektroniskajam kartes lasītājam un jāveic brauciena reģistrācija. Zaļais signāls reģistratorā apliecina, ka reģistrācija ir notikusi veiksmīga. Savukārt biļešu kontroles brīdī reģistrētais e-talons ir jāuzrāda biļešu kontroles darbiniekam.

Saziņai ar “Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmatojot mājaslapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu “Sazinies ar mums”. 

20361862
Citi saziņas veidi