Atpakaļ uz sarakstu Printēt 15. Dec. 2022

“Rīgas satiksme” aicina uzņēmējus pieteikties elektroautobusu uzlādes stacijas infrastruktūras izbūvei

“Rīgas satiksmes” izsludinājusi atklātu iepirkuma procedūru par elektroautobusu uzlādes stacijas infrastruktūras izbūvi, paredzot, ka uzvarētājam būs jānodrošina arī uzlādes staciju (iekārtu) uzstādīšana un darbības nodrošināšana.

Elektroautobusu uzlādes stacijas infrastruktūras izbūvi jāveic “Rīgas satiksmes” 7. autobusu parka teritorijā Vestienas ielā 35, Rīgā un tā paredzēta 35 elektroautobusu uzlādei, kurus plānots saņemt 2023. gada nogalē.

Pretendentiem piedāvājums jāiesniedz elektroniski līdz 2023. gada 3. janvāra plkst. 15.00 Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmā. Piedāvājumus vērtēs pēc pretendentu iesniegtā finanšu piedāvājuma, izvēloties piedāvājumu ar viszemāko cenu.

Ar iepirkuma procedūras “Elektroautobusu uzlādes stacijas infrastruktūras izbūve” nolikumu var iepazīties “Rīgas satiksmes” mājaslapā: https://www.rigassatiksme.lv/lv/par-mums/iepirkumi/iepirkuma-procedura-elektroautobusu-uzlades-stacijas-infrastrukturas-izbuve/

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi