Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Aug. 2018

“Rīgas satiksme” aicina vecākus līdz 25. augustam aizpildīt pieteikumus Skolēna e kartei portālā eriga.lv

“Rīgas satiksme” aicina 1., 5., 10. klašu, kā arī to bērnu vecākus, kuri šajā mācību gadā mainījuši izglītības iestādi un vēl nav noformējuši Skolēna e karti savām atvasēm, izdarīt to līdz 25. augustam. Aizpildot pieteikumu portālā www.eriga.lv, Skolēna e karti izglītības iestādē varēs saņemt 3. septembrī.

skolena_ekarte.png

Portālā www.eriga.lv viens no vecākiem aizpilda pieteikumu Skolēna e kartei. Dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski - jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto informāciju, “Rīgas satiksme” izgatavos Skolēna e karti un nogādās to izglītības iestādē, kur to izsniegs audzēkņiem.

Skolēna e karte pilda gan skolēna apliecības funkciju, gan e-talona funkciju braukšanai sabiedriskajā transportā. Tāpat vairākās Rīgas skolās tā darbojas arī kā elektroniskā atslēga un maksāšanas līdzeklis par ēdināšanu.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos "twitter", "facebook" un "draugiem.lv".

20361862
Citi saziņas veidi