Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Mar. 2020

“Rīgas satiksme” iepazīstinās ar darba un prakses iespējām uzņēmumā

6. martā “Rīgas satiksme” piedalīsies izstādē “RTU Karjeras dienas 2020” un tās laikā iepazīstinās apmeklētājus ar dažādām karjeras un prakses iespējām uzņēmumā. Šogad uzņēmums apmeklētājus uzņems īpašā stendā – trolejbusā, kurā ikvienam būs iespēja iepazīties ar darbinieku ikdienu un uzdot interesējošus jautājumus nozares speciālistiem.

Dalības mērķis ir uzrunāt studentus un topošos profesionāļus, iepazīstinot ar iespējām, ko sniedz “Rīgas satiksme” kā darba devējs, kā arī veidot plašāku ieskatu par nozari, kuru uzņēmums pārstāv.  Savukārt, uzņēmumam tā būs iespēja iepazīties ar saviem nākotnes darbiniekiem un praktikantiem, kā arī plašāk informēt par uzņēmuma darbības virzieniem.

Izstāde “RTU Karjeras dienas 2020” notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un “Rīgas satiksme” tajā piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas. Apmeklējums ir bez maksas, un tajā piedalīties ir aicināti visi skolēni, studenti un citi interesenti. Pasākums norisinās no 10:00 – 16:00.

“Rīgas satiksme” ir viens no lielākajiem darba devējiem Rīgā, kā arī lielākais sabiedriskā transporta pakalpojuma nodrošināšanas uzņēmums pilsētā. Uzņēmumā strādā aptuveni 4000 darbinieku, kuri pārstāv 344 amatus.

Vairāk informācijas par “RTU Karjeras dienas 2020” pasākumu pieejama www.karjera.rtu.lv

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi