Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Jun. 2021

“Rīgas satiksme” Ilgtspējas indeksā iegūst Sudraba kategorijas godalgu

“Rīgas satiksme” saņēmusi Sudraba kategorijas apbalvojumu “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta” (InCSR) organizētajā Ilgtspējas indeksā.

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: “Esam gandarīti par saņemto apbalvojumu, jo pēdējā gada laikā esam rūpīgi un mērķtiecīgi strādājuši gan pie dažādu iekšējo, gan ārējo procesu pilnveides. Saņemtā godalga apliecina, ka “Rīgas satiksmes” darbība vērsta uz atbildīgu rīcību attiecībās ar klientiem, sadarbības partneriem un sabiedrību, kā arī attieksmi pret apkārtējo vidi. Gada laikā “Rīgas satiksmes” darbība mērķtiecīgi tika vērsta uz atklātības un caurskatāmības principu ieviešanu. Esam apņēmības pilni turpināt savu darbu pie uzņēmuma pilnveides, lai neapstātos pie sudraba novērtējuma.”

InCSR_SOC ATZ._FB_LinkedIN_2021_sudrabs14.jpg

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura ietvaros pēc starptautiski atzītas metodoloģijas principiem tiek vērtēti organizāciju risku un procesu vadības principi.

Biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” dibināta 2011. gada sākumā ar mērķi stiprināt valsts un vietējās kopienas ilgtspējīgu attīstību, izglītojot sabiedrību un paaugstinot izpratni par atbildīgu un tālredzīgu rīcību un sekmējot pilsoniskās sabiedrības attīstību.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi