Atpakaļ uz sarakstu Printēt 31. Mar. 2021

“Rīgas satiksme” izsludinājusi atklātu konkursu par reklāmas izvietošanu uz jaunākajiem transporta līdzekļiem

“Rīgas satiksme” informē, ka izsludināts atklāts konkurss par tiesībām izvietot reklāmu uz jaunākajiem uzņēmumā saņemtajiem sabiedriskā transporta līdzekļiem, tādejādi veicinot atklātu konkurenci un sekmējot ieņēmumu palielināšanu. Orientējošais transporta līdzekļu skaits - 35 autobusi, 57 trolejbusi un 20 zemās grīdas tramvaji. Konkursa piedāvājumi jāiesniedz līdz 21. aprīlim plkst.15.00.

Līdz ar tiesībām izvietot reklāmu uz sabiedriskā transporta līdzekļiem, konkursa uzvarētājam būt tiesības uz piekariņu izvietošanu salonā, kā arī uz atsevišķām plakātu vietām. Līguma darbības termiņš 2023. gada 24. jūlijs.

Plašāka informācija par konkursu pieejama: https://www.rigassatiksme.lv/lv/par-mums/iepirkumi/konkurss-par-liguma-par-reklamas-neseju-nomu-slegsanas-tiesibu-pieskirsanu-1/

Lai veicinātu atklātu un caurspīdīgu līgumu slēgšanas un tirgus izpētes procesu, kā arī piesaistītu pēc iespējas plašāku pretendentu skaitu, visa informācija par iepirkumiem tiek izvietota “Rīgas satiksmes” mājas lapā www.rigassatiksme.lv sadaļā Iepirkumi. Minētajā sadaļā pieejama arī informācija par uzņēmuma veiktajām tirgus izpētēm līgumiem, kurus plānots slēgt par kopējo summu līdz 42 000 eiro bez PVN pakalpojumiem un precēm līdz, 170 000 eiro bez PVN būvdarbiem. Kā arī pieejama informācija par tirgus izpētēm atklātu iepirkumu procedūru dokumentācijas sagatavošanas procesā.

“Rīgas satiksme” aicina ikvienu interesentu sekot līdzi sadaļā izvietotajai informācijai un iesniegt savus piedāvājumus, tādejādi paplašinot konkurenci un veicinot atklātu un caurspīdīgu līgumu slēgšanas un iepirkumu organizēšanas  procesu, nodrošinot pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu saņemšanu.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi