Atpakaļ uz sarakstu Printēt 22. Sep. 2020

“Rīgas satiksme” kopš marta ir uzsākusi ikdienas transporta līdzekļu dezinfekciju un turpina to darīt katru dienu

Lai rūpētos par klientu drošību un mazinātu COVID-19 izplatības riskus, “Rīgas satiksme” katru dienu iztīra un dezinficē visus transporta līdzekļus, kuri ir veikuši pasažieru pārvadājumus. Tiek tīrīti visi pieturstieņi, logu apmales, sienas, slaucītas un mazgātas grīdas u.c. virsmas.

Transporta līdzekļu dezinfekcijai tiek izmantoti speciāli līdzekļi, kuri satur vismaz 70% etanola, tādejādi ierobežojot iespējamo COVID-19 izplatību. Intensīvākais tīrīšanas periods ir laika posmā no plkst. 20.00 līdz plkst. 01.00 naktī. Savukārt visvairāk transporta līdzekļi tiek iztīrīti 7. autobusu parkā, kas atrodas Vestienas ielā 35.

Rūpējoties par darbinieku un pasažieru drošību, to sabiedriskā transporta vadītāju kabīnes, kuras bija atvērtā tipa, ir aprīkotas ar speciālu aizsargstiklu, tādejādi vadītājs un pasažieris ir norobežoti viens no otra un var ievērot papildu drošību.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālo tīklu platformās.

20361862
Citi saziņas veidi